Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök (akivel együtt laktok, de különböző okok folytán még nem vagytok közös kasszán), vásárolna magának egy pólót és egy nadrágot, amikre igazából nincsen égető szüksége, csak tetszik neki?

Figyelt kérdés
a kettő együtt 1000 Ft körül van
2012. nov. 15. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék az örömének, megdicsérném, milyen csinos. Mert nálatok mi történt?
2012. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha minden nap tenné, nem örülnék neki.


Amúgy ő pénze, ő döntése :-)

2012. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

1000 (egy-ezer) Ft-ért vásárolt magának pólót és nadrágot együtt????

Megdícsérném és leborulnék előtte szerintem:D

2012. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a pasi, és nálad ez mint valamiféle probléma merült fel? Mert akkor tájékoztatlak, hogy istenes barátnőt fogtál ki magadnak, én ha megjön a fizetésem, több ezerért fogok ruhát vásárolni, és csak azért mert jólesik!
2012. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha közös kasszán lennénk SEM jelentenék be ekkora költést! Ennyi szabadsága már csak lehet az embernek, ha már megkeresi a rávalót. Egyébként zseni a lány, ennyiért valóban művészet öltözködni.

Én tegnap a tízszeresét költöttem piperecuccokra, mert minden kifogyott... ennyi.

2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hoppá, egy 0 lemaradt

10000 Ft-ról van szó

2012. nov. 15. 19:15
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Elcsodálkoznék, és megkérdezném, hol vette őket. Mert én 10000 Ft alatt nem jövök ki egy farmer+felső kombóból. Amúgy én nő vagyok, de ha a párom azon problémázna, hogy mennyit vásárolok (amúgy rengeteget), akkor biztos, hogy elhagynám. Mi közös kasszán vagyunk, de azért tudjuk, hogy ki mennyit hoz haza. Tegyük fel keresünk 100-100 ezret, ha én elköltenék 150-et ruhára, jogosan húzná a száját, mert az ő keresetét is elköltöm szükségtelen dolgokra. De miután befizettük a számlákat, megvettük az alapvető élelmiszereket, a fizetésem maradék részét ha nem költhetném arra, amire én akarom, rövid úton véget vetnék a közös kasszának, de még a kapcsolatnak is.
2012. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha nem vagytok közös kasszán akkor ne zavarjon téged, mondjuk ha a megélhetés (rezsi kifizetés) rovására megy, akkor le kéne ülnöd vele beszélni! De egyébként ha nincs gond megélhetés ügybe, akkor ne csinálj feszkót belőle,mert mi nők imádunk vásárolni néha, és örülünk ha a pasink velünk tart!:D

23/N

2012. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

5. vagyok.

Ha 10e, akkor is. Nehogymár!

2012. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
3. vagyok. Szerintem így sem gond, hadd csináljon már azt a saját pénzével amit akar...
2012. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!