Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyennel mit lehet kezdeni...

Egy ilyennel mit lehet kezdeni? Üvöltő apuka.

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran hallom a szomszédból,hogy az apuka üvölt a gyerekével(két kislány van). Pl az előbb hallottam hogy sír a gyerek, erre az apuka torkaszakadtából(de tényleg eszméletlen hangosan,mint egy idegbeteg,és baromi félelmetes) ordít, hogy HAGYD ABBA A SÍÁÁÁÁÁST meg NESÍRJÁÁÁÁÁÁÁÁL. De már többször ébredtem ugyanilyen ordítozásra is. Most komolyan, hívjam rájuk a gyerekvédelmet vagy mi? Mert egyszerűen szavakkal el nem mondható hogy mennyire félelmetes a csávó.
2012. dec. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ilyen volt a szomszéd, úgy nézett ki mint Jézus, olyan haj meg szakáll és három HÁZNYIRA hallatszott az üvöltése a gyerekekkel. Aztán lelépett a neje, a pasas meg szépen kimosakodott, kiborotválkozott és olyan szépen élnek együtt a négy gyerekkel, hogy na még. Azóta se kiabálást nem lehet hallani se semmit. Még a kertet is kicsinosították. Én csak néztem.

Roppant érdekes, azt hitte mindenki, hogy apuka egy neander-völgyi, aztán ahogy anyuka lelépett normális családként tudnak élni.

2012. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre meg kell tudni, hogy miért sirnak a gyerekek. Ha bántalmazza az apuka és azért sirnak, vagy félnek valamitõl, akkor valóban segitségre lenne szükségük.Es az anyjuk nincs velük?
2012. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát az szép O: én nemrég költöztem ide, elég ritkán látom a családot, de az anyuka is elég fura, a gyerekek viszont rendesek.
2012. dec. 10. 16:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Arról fogalmam sincs hogy bántalmazza-e őket,úgyhogy egyenlőre nem feltételezek semmit.
2012. dec. 10. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
EGy bottal verd meg a falat amikor uvoltozik pl. TEhat erezze az apa, hogy "valaki" mas is hallja, talan igy elgondolkozik es lehalkul pl.
2012. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így, hogy ennyire nem ismered a családot, nem szólnék bele a gyereknevelésbe. Ki tudja, mit csinálnak a gyerekek, az anyuka?

Viszont azért jelezném neki, hogy állítson a hangerőn, mert az ő üvöltésére kelni nem nagy élmény.

2012. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Becsöngetnék és megkérdezném, hogy tudok-e valamiben segíteni, biztos történt valami ha ennyire sírnak a gyerekek. Ha van valamennyi IQ-juk akkor veszik a lapot. Ha nem, akkor névtelen feljelentés a családvédelminél, esetleg névtelenül felkeresed a védőnőt és megkéred, hogy nézzen rá erre a családra,de te szeretnél belőle kimaradni. Aztán majd ő el tudja indítani hivatalból a dolgokat, esetleg utánakérdez az óvonőknél h vettek-e észre vmit stb....
2012. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!