Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek, ha...

Ti hogyan kezelnétek, ha anyósotok műkörmös lenne és Titeket sosem vállalna csak mert nem vagytok fizetős vendégei? (pénzt nem fogad el! )

Figyelt kérdés
Ahogyan már a kérdésben is leírtam, anyósom műkörmös. Én sosem voltam oda ezekért a dolgokért, de amióta Ő ezzel foglalkozik és néha elvitt 1-1 órájára modellnek, tetszik a dolog és régebben, mielőtt terhes lettem volna hordtam is műkörmöt. Majd a terhességem idején abszolút nem. Mostanában ismét "rákaptam". Egyszer megcsinálta a körmömet, viszont azóta hiába kérlelem, rám sosem tud időt szakítani, viszont a fizetős vendégeinek mindig van szabad időpontja. Már azt is felajánlottam, hogy kifizetem neki, de mindig csak ígéri, hogy jó majd, majd a jövő héten, majd azután ... stb. Van még egy csaj a rokonai közt, akinek ingyen csinálja, Neki is megcsinálta 1 hónapja... Valamelyik nap kicsit megharagudtam rá, mert vidáman elújságolta, hogy aznap és a következő napra is van már vendége... (mert ez neki csak másodállás) Tudom, ez nem probléma, de engem mégis bánt. Nem az, hogy nekem nincs műkörmöm, inkább csak az, rám miért nem tud időt szakítani, hiszen a menye vagyok ...
2012. dec. 10. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nem csinálnék semmiképp ügyet ebből. Megkérném még egyszer, várnék, ha nem, akkor mondanám neki, hogy elmegyek máshoz, szeretném, ha ebből nem lenne harag. De látom, hogy neki nincs ideje, én meg szeretnél körmöt.
2012. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

lehet hogy egyéb okai vannak. Pl nem akarja hogy mások műkörmös cicababa anyukaként tekintsenek rád, és úgy őt is megszólják. vagy lehet hogy a fia kérte meg, hogy ne. Vagy a gyerek miatt vagy csak szimplán nem akarja és ennyi.


menj el egy másik körmöshöz. Kicsit megsértődik, de legközelebb meg fogja csinálni, mert azért jól esik neki, hogy őt kéred meg nem pedig máshoz mész.

2012. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazából már annyiszor kértem ... Kb. 2 hónapja folyamatosan és mindig csak ígéri. Tulajdonképpen annyira nem jó a kapcsolatunk, én tudom, hogy nem vagyok a szeme fénye, azt hiszem sosem voltam. De igyekszem, hogy valamilyen kapcsolatunk mégis legyen. Volt, hogy kerek perec megmondta, nincs kedve hozzá ... Aztán másnap megtudom, hogy még aznap másnak viszont megcsinálta aki fizetett érte. Nekem ez rosszul esik, bárhogy is legyen. De már bejelentkeztem máshoz, mert sokszor csak elneveti ezt az egészet...
2012. dec. 10. 20:21
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő szereti a cicababákat, én nem vagyok annyira az, de Ő elég fiatalos (még csak 41 éves) így szereti a csinos, fiatalos, bohókás lányokat. A Párom biztosan nem kérte rá, igazából Ő kicsit sajnál is engem, hogy ennyit kell könyörögnöm és Ő sem érti miért nem szakít időt rám. Már javasolta, hogy menjek valaki máshoz és ne foglalkozzak vele.
2012. dec. 10. 20:22
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
OFF: és ahhoz a nagymamához mit szólsz, aki ugyan varrónő, de az unokájának soha nem varrt, mert a szülők meg tudták venni a boltban, és az alatt az idő alatt pénzért varrhatott? ON
2012. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez cikisebb szerintem, mert nyilván az sokkal fontosabb, hogy ha valaki tud varrni, akkor otthon is készíthetnek ruhákat a kicsinek és nem kell méregdrágán megvenni...Nekem nem is az a problémám, hogy nincs műkörmöm, ahogyan mondtam nem vagyok egy cicababa alkat, inkább a kisebb, egyszerűbb körmöket szeretem, inkább csak ez a jelzés a részéről ... a nem kedvelésének egyik jelzése!
2012. dec. 10. 20:26
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
Lehet,hogy tudja,hogy tönkreteszi a körmödet??
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyáltalán nem ezért. Látom rajta, hogy nincs kedve hozzá, ezt már el is mondta. Biztosan nem érdekli túlzottan, hogy tönkreteszi a körmöm, hiszen az én körmöm. De ilyet még sosem mondott.
2012. dec. 10. 20:29
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

ne védjük már annyira


szimplán nem akar bevállalni, mert nem bír, vagy mert ennyire pénzsóvár..

2012. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Elmennék egy másikhoz, és agyon dicsérném előtte :D
2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!