Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen egyedül élek, és...

19 évesen egyedül élek, és elvesztettem a munkám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs senkim, anyám is ismerőseinél lakik, nem érdekli semmi. Apámat nem is ismerem. Leépítés volt a cégnél, ahol fél éve dolgoztam, és felmondtak. Januárban már nem fogok tudni fizetni a főbérlőnek. Mit tehetek ilyenkor? Kaphatok valami segítséget?

2012. dec. 11. 12:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

nincsenek barátaid, akikhez odaköltözhetsz egy kis időre?


igényelj segélyt, menj a munkaügyibe, hátha van valami meló épp neked. amíg van hol élned, és van neted, addig pedig küldd a CV-ket ahova csak tudod.

2012. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

ideiglenesen gyorsan vállalj el egy melót pultosként, kasszásként, stb., ilyeneket mindig keresnek!! legalább a bérleti kijön majd.

közben pedig küldözgesd az életrajzokat és keress jobbat!!

hajrá!!!

2012. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha most találok is, januárban nem nagyon fogok fizut kapni. Decemberben 5 ledolgozott napom van, ha fel is vesznek valahova ilyenkor leállás van mindenhol. Végzettségem nincs, 11.-ben kellett otthagynom a sulit, hogy eltartsam magam, pedig az ELTE fizika szakára készültem... Semmi jövőképem nincs.
2012. dec. 11. 12:33
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

gyárakban mindig van felvétel. Ahogy nyomdákban is betanított munkást mindig keresnek.

Ha most küldtek el akkor meg kellett hogy kapjad a ledolgozott munkádért a fizetésedet. Ahogy tudod azzal spórolj. Ne költekezz ajándékokra, és egyéb dolgokra. Keress munkát. Ha találsz hamar akkor be tudod osztani a pénzedet.

2012. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
csak ne hagyd el magad! hol laksz? biztos vannak barátaid, akik pár hónapra hajlandóak lennének befogadni téged a körülmények ismeretében. addig is keress munkát ezerrel mindenhol, vállalj el mindent, alkalmi melókat, bármit. aztán ha helyrejössz, kezdd el estin befejezni az érettségit, sokaknak sikerül így. neked is sikerülni fog! aztán pár év múlva jelentkezz egyetemre, én nagyon szorítok neked:)
2012. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Igen, januárra nem lesz fizud, de februárra igen. Addig kérhetsz kölcsön barátoktól, hogy kifizethesd az albit.


Vállalj el valamit minél gyorsabban!


Ha pedig már van valami fix mellette befejezheted estin a sulit és még a fizikát is elvégezheted levelezőn! Ne add fel csak azért, mert sz*rok a körülmények, ha van eszed hozzá küzdj érte!!!

2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
amint találsz valami munkát, menj vissza tanulni.lesz jövőképed
2012. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Dia90' válasza:
100%

Manapság nagyon nehéz munkát találni. Próbáld meg minél több helyre elküldeni az önéletrajzod, esetleg érdeklődj ismerősöktől, hátha tudnak ajánlani valamit.

Addig, amíg nem jön össze valami, én is azt tudom javasolni, hogy menj el a munkaügyibe, és menj el személyesen a lakóhelyeden lévő (vagy a legközelebbi) családsegítő központba, hátha tudnak neked segíteni. 1 próbát megér szerintem.

2012. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vannak barátaim, eléggé zárkózott vagyok.. Gyárakba ilyenkor van az év végi leépítés, amibe beleestem.. Matek/fizika korrepdtálásra gondoltam még, de ugye karácsonykor senki nem fog jönni. Amúgy, mint ahogy az sejthető fiú vagyok, és esztergomi.
2012. dec. 11. 12:50
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
karácsony előtt azért a a boltokban nagy a hajtás, szerintem Tescoba, ilyesmi helyre felvennének.
2012. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!