Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem egyedül maradtam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem egyedül maradtam! A barátom miatt elvesztettem a barátaimat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pénteken lesz 10 hónapja hogy van barátom,nagyon szeretem,de az anyukája nem nagyon engedi el ide-oda mert tanulnia kell...most így év végén rövidebb pórázra van fogva(amúgy sincs hosszúra szegény)és bele szól mindenbe...amiből kezd kicsit elegem lenni! A lényeg az hogy a barátaimat elhanyagoltam miatta,és most amikor kicsit rosszabb a kapcsolatunk a barátommal és szükségem lenne egy barátra...akkor nincs :( Ami nagyon rossz!!! Sosem voltam még ilyen helyzetben,ez az első komoly kapcsolatom és sosem hanyagoltam el így a barátaimat,ők meg már találtak mást helyettem!Mit csináljak?
2009. máj. 5. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a barátaidtól bocsánatot, mond el nekik hogy sajnálod és hogy ne haragudjanak és ha ők is így gondolják és jófejek akkor megbocsájtanak, de ha egyszer megbocsájtottak akkor többet ne hanyagold el őket!
2009. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg közös programokat szervezni velük,de ha ilyen egyszerűen találtak helyetted mást,akkor nem tudom milyen barát volt...
2009. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz barátaid akkor nem akadnának fenn ilyenen! Beszéld meg velük, meg kell, hogy értsenek! Nekem is rossz, hogy a legjobb barátom egyfolytában a barátnőjével van és kevesebb időt fordít rám, de megértem őt, és ugyanugy a barátja maradok! :)
2009. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát igen...nem hiszem,hogy igaz barátok voltak,mert végülis most is beszélünk,mert nem vagyunk haragba,csak már nincsenek közös programok,meg ilyenek!Semmi nem olyan mint régen!
2009. máj. 5. 21:06
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen nem igaz barát. Igaz barát akkor is kész segíteni, ha 10 év után beszéltek újra. :)
2009. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el őszintén nekik is azt, hogy neked most nagyon szükséged van egy barátra, akivel beszélgethetsz, akihez fordulhatsz, akivel programot szervezhetsz. Hidd el, ha ők is a barátjuknak tartanak téged, akkor szívesen találkoznak veled, és szívesen töltik veled az idejüket. Ha pedig nem, akkor legalább ezt is tudod...

De barátokat találni sohsincs késő. Régi barátokat is megkereshetsz, olyanokat, akikről évek óta nem hallottál. :)

És ne feledd, neked is van családod, ők is melletted állhatnak, és lehetnek a barátaid! :) Egyet nem szabad: nekikeseredni. :)

2009. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóval azért nem értek egyet teljesen, mert én azt sem nevezném igaz barátnak, aki 10 évet után telefonál a barátjának.


Mivel itt még nem ilyen fokú a helyzet a bocsánatkérést én elégségesnek nevezem. ( Legalábbis nekem elég lenne ilyen ).


Azonban én azt tanácsolom akár a későbbiekre is, hogy próbálj meg időt szakítani a barátaidra is. Ha nem megy, szervezhettek akár olyan programot is, amin simán részt vehettek a pároddal és a barátaiddal együtt.


Minden szépet! :)


Sárky

2009. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, szóval a 21:08 asra gondoltam. :(


Sárky

2009. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha a barátaid akkor elfogadják ,hogy van náluk fontosabb ne kérj tőlük bocsánatot az embernek van egy fajta fontossági sorrendje ami statisztika szerint így alakul

-család

-pár (valakinél fordítva)

-barátok

. Miért és ha ők találnak maguknak egy párt szerinted nem ugyenzt fogják tenni mint te?

2009. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát de!Biztos ők is ezt tennék!
2009. máj. 5. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!