Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből...

Hogy verjem ki a fejemből ezeket a gondolatokat?

Figyelt kérdés

Eddig még csak a házasságra vágytam, mostmár a babára is..

Nagyon szeretem a páromat, 2 éve vagyunk, együtt is élünk egy ideje, és ahogy voltunk egy esküvőn, már én is vágyom arra, hogy összekössem vele az életemet. Nem csak a látszat miatt, hanem mert nekem tényleg fontos a házasság, vele akarom leélni az életemet, akár már holnap oltár elé állnék vele. De nem is ez a lényeg, mert nyilvánvalóan ez még arrébb lesz, nem is erőltetem, meg szóba sem hoztam még. Viszont mostmár nem csak erre hanem babára is vágyom..előtörtek belőlem az anyai ösztönök vagy tudom is én.. A testvéreimnek nemsokára aktuális lesz, talán ezért is.


Nem akarok ilyenekre gondolni, csak élni akarom az életemet a párommal, de ezt hogy érhetném el?


Aki volt ilyen helyzetben, az mit tett? Adjatok valami tanácsot kérlek, hogy ne filózzak ezen.


2012. dec. 11. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok,de úgy ahogy sikerül elnyomni magamban a gondolatot.

Bár házasság már jöhet,mi is ennyi ideje vagyunk együtt,működik az együttélés is,de a gyerek még több év,nincs a következő pár éves tervben.

Gyerektől kedvelvevőként időnként meglátogatjuk a kisbabás ismerősöket,az kitart 1-2 hónapig,nem birom ha orditanak.

2012. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kiverni a fejedből, csak programozd át magad egy későbbi időpontra, ha még fiatalnak érzed magatokat hozzá.
2012. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is igazán az a baj, hogy fiatalnak érzem magam. A babához igen, mivel még az egyetemet nem fejeztem be. Inkább az, hogy nem akarok erőltetni semmit, azt szeretném, hogyha a házasság gondolatáig a párom magától jutna el. :) Tudom, hogy házasság és családpárti, hasonló körülmények és elvek közt nevelkedett mint én, így azt gondolom, hogy 3-4 év után eljegyezné a választottját, ha valóban működik a dolog. És nálunk működik az együtt élés, nincsenek gondjaink, de azt gondolom, hogy nála ez az egész majd 1-2 év múlva jön. Nem szeretnék addig ezen rágódni. :) Ezért szeretném leállítani magamat ebben a témában.
2012. dec. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!