Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg lánnyal lefeküdt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg lánnyal lefeküdt már előttem. Hogy verjem ki a fejemből az ezzel kapcsolatos gondolatokat?

Figyelt kérdés
A barátomnak nagyon sok nője volt előttem. Rengeteg egyéjszakás, meg pár komoly is... Nem mutatom ki hogy féltékeny vagyok, soha nem szoktam felhozni ezt a témát, de közben belül megőrülök a tudattól, hogy hány lánnyal volt már előttem.:S Ráadásul bevallotta, hogy majdnem minden barátnőjét megcsalta. A szemembe mondta. Nagyon sokszor gondolok arra, hogy mi lesz, ha velem is megteszi... Bízom benne, vagyis próbálok, és nagyon nagyon szeretem. Ő 27 éves, én 21, és csak abban tudok reménykedni, hogy mára már kitombolta magát... Tudom hogy nagyon szeret, ezzel nincs baj, mindig bebizonyítja meg látom is rajta, ráadásul feleségül akar venni (bár már volt olyan bnője akit szintén el akart venni), szóval egyelőre nincs ilyen baj... de a bogár csak ott ül a fülemben... mi lesz, ha kísértésbe esik? Nem tudom, hogy érjem el, hogy ne gondolkozzak ezen. 3,5 hónapja járunk.
2011. jún. 8. 13:54
1 2 3
 1/22 napietus ***** válasza:
35%

nem kell ezen agyalni. a jövőtök közös, nem a múltatok, erre gondolj. nekem fogalmam sincs, a férjemnek pontosan hány nője volt, sejtem, hogy sok, de nem is akarom tudni, mert nem érdekel, és nincs is közöm hozzá. ő sem kérdezi, nekem hány pasim volt előtte.


ezek a dolgok nem fontosak.

2011. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

- Az embert a múltjával együtt fogadjuk el.HA te erre nem vagy képes,akkor jobban jársz ha inkább szakítasz a pároddal.

- 27 éves korban ha egy férfi arra büszke,hogy nagyon sók nővel lefeküdt az számomra,már megbízhatatlan,mert nincs tisztában az igaz érzelmekkel.Az ilyen típusú emberek a mennyiségre,az élvezetre mennek,és nem arra ami fontos lenne...Én mindenesetre nem gondolkodnék hosszabb távra..

2011. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%

Első válaszoló állaáspontját osztom. Az hogy valaki hány emberrel volt együtt, nem sokat árul el a személyiségéről szerintem. Én sem tudok már azonosulni azzal az emberrel, aki 5 éve voltam. Az ember változik. Attól mert valaki fiatal volt, bohém, szórakozott, attól még lehet később tisztes családapa.


Egyébként meg igen: semmi közöd hozzá hogy hány csajjal volt együtt.

2011. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nekem nem azzal van leginkább bajom, hogy hány csajjal feküdt le... hanem azzal, hogy megcsalta a barátnőit, és szerintem ezáltal annyira nyugodt én sem lehetek:S
2011. jún. 8. 14:05
 5/22 A kérdező kommentje:
kicsit rosszul fogalmaztam meg a címét a kérdésemnek, bocsi... szóval a megcsalás zavar nagyon..:/
2011. jún. 8. 14:06
 6/22 napietus ***** válasza:

figyelj, nem is lett volna kötelező elmondania Neked. sosem jöttél volna rá. ha ilyen szándékai lennének, biztos, hogy nem mondta volna el.


viszont ha féltékenykedsz, meg fog csalni, aztán meg dob. ez sajnos menetrendszerűen bekövetkezik a féltékenykedő embereknél.

2011. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hmm... ebben nagyon igazad van, így belegondolva... remélem tényleg nem kell félnem:) köszi mindenkinek aki eddig válaszolt:)
2011. jún. 8. 14:12
 8/22 Vree ***** válasza:
76%

Azért azzal a "nincs közöm hozzá"-val vitába szállnék, @napiteus. :D Az egy dolog ha ti kölcsönösen megbocsájtjátok egymás félrelépéseit és nem lovagoltok rajta, de van olyan is a világon hogy őszinteség. Tudod, vaez egy olyan dolog amit általában fontosnak tartanak egy kapcsolatban.


Szerintem reális az aggodalmad, de ezt a kockázatot vállalnod kell.

2011. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi:) megpróbálok erős lenni.
2011. jún. 8. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát rengeteg lánnyal feküdt le...és tuti csupa önbizalom és ért a nőkhöz.Talán ezért is lettél szerelmes belé.Igazam van? Tudod, hogy beszélj egy idegen nyelvet, meg kell tanuld előtte, kell gyakorold...ő is ezt csinálta, jól begyakorolta elötted a nőzést és most tessék itt a tapasztalt,belevaló srác akiért odavagy.
2011. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!