Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetném ki ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki ezeket a gondolatokat a fejemből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy irigy vagyok a párom volt nőire... Folyton csak az jár a fejemben hogy velük milyen volt, mennyit szórakoztak. Igaz, első kézből tudom hogy ők meg rám irigyek. Amikor összejöttünk, megvolt a híre abban a kis városban, ahol megismertem. A nő ügyeitől volt hangos a környék. Mégis én voltam az, aki megváltoztatta. Eleinte jól működött köztünk a szex is, sőt, nagyon jól, aztán minden csak egyre rosszabb lett. Tudom hogy egyáltalán nem jogosan vagyok kiakadva, hiszen augusztusban születik a babánk, egy kezemen megtudom számolni hányszor voltunk együtt. De! ez egyáltalán nem baj, megértem, sok férfi ódzkodik ilyenkor a szexuális élettől. Viszont csak az jár a fejemben hogy a volt barátnőivel agyba-főbe csinálták és borzasztóan rettegek hogyha megszületik a fiúnk, utána sem fog változni semmi.

Épp ésszel tudom hogy ez a múltja, vele is beszéltem már erről, ő is elmondta hogy ne gondoljak ezekre, tiszta hülye vagyok és tudom is. De egyszerűen nem tudok nem gondolni rá.

Mit csináljak hogy ne a volt barátnőire gondoljak állandóan és hogy mit csináltak..?


2012. júl. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
lehet,hogy már rég megcsalt velük
2012. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy gyerekkel nem lehet megtartani a férfit ha menni akar hát menjen-vagy ha szereted küzdj érte nincs lehetetlen csak tehetetlen...
2012. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell küzdenem érte, szó sincs arról hogy elakarna hagyni. És nem is csal meg. Nagyon szeretjük egymást, csak éppen a szex nem működik közöttünk, én meg a múltjából kiindulva csak arra tudok gondolni hogy a volt barátnőivel milyen volt, velem meg nem.
2012. júl. 17. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval te azt hiszed, hogy meg tudtad változtatni? Hehe... egy férfi max. akkor nem kívánja a szexet, ha úgy kielégítették, mint állat, vagy nem jössz be neki. Én a barátnőmmel éjjel-nappal csinálnám. Ha fel sem állna, akkor csak nyalnám. :P
2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem minden férfi egyforma. Mellesleg ez korfüggő is. Gondolhatod hogy egy 60 éves meg egy 20 éves férfi nem ugyanazt a teljesítményt nyújtja.
2012. júl. 17. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy xD
2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!