Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem feledékenységét hogy...

A férjem feledékenységét hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom! A férjem pedig rendszeresen elfelejti, de máskor torta, süti ilyenek voltak, látta a készülődést, most viszont nem csinálok semmit, mert hulla vagyok, pici babával vagyok itthon. Nem haragszom rá, csak hülyén fog kinézni, hogy mások, a család, barátnők jönnek majd, ő meg áll mint bálám szamara. De másrészről meg megérdemli nem? Sajnálom is szegényt, meg soha nem haragudnék rá, de úgy érzem egy leckét megérdemel. Mit szóltok?
2012. dec. 12. 10:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Én szépen megterítenék, kihelyeznék egy üres vázát az asztalra, s azzal invitálnék vacsorához, hogy ünnepeld velem a névnapomat! Nem tennék szemrehányást, nem macerálnám. Aztán ha mégis vett volna egy csokor virágot, akkor ott a váza előkészítve:))
2012. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Tisztelt Kérdező!

Biztos, hogy elegendő lesz ez? Nem kéne kerékbe törni,

felnégyelni stb?

És mit vár a megleckéztetéstől? Nem "nézne ki hülyén", ha tisztelettel megköszönné, kezet csókolna Önnek, átölelné és bókokat mondana?

Egy film címe jut eszembe: "Békés családi tűzfészek." És a tüzet Ön gyújtja meg.

2012. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Ja, és boldog névnapot!:)
2012. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Az élet nagy tragédiái.

A férjem a saját névnapját is elfelejti, nemhogy az enyémet. Komolyan ilyenen kell műsort csinálni? Látszik, hogy túl problémamentes az életed.

2012. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
Beleiratnám a naptárjába, hogy ne égessem a férjem, akit szeretek.
2012. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sose volt fontos a névnap általában az otársaim juttatják eszembe hogy egyáltalán ma van a nevem napja pedig egyetlen egy van az évben szerintem a névnap jelentéktelen a karácsonyhoz meg a szülinaphoz képest
2012. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

A párom 3 nap múlva jött rá hogy névnapom volt, azt is csak azért mert feljelentkezett facebookra, és látta a köszöntéseket.

Nem haragudtam rá, amúgy is baromságnak tartom az egész névnapozást.

Még annak a hónapnak az elején közösen megvettük nekem a dobszerkót amit kinéztem magamnak, ráfogtam hogy az volt az ajándék és nem érezte hülyén magát.


Még ha szülinapodat felejtené el, de nehogy már egy névnapnak ekkora feneket kerítsünk...

2012. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nekünk van a falon szép családi képes naptár,beleírom év elején mindenki mindenét,ami felköszöntendő.

Párom is ránéz időnként (hűtőnél van,el se lehet kerülni),igy sosem felejti el.


Karácsonyra ajándékba én naptárat adnék,fényképeset,picibabáról van ugyis rengeteg kép.

2012. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt hittem itt lehte kérdezni, "az élet nagy tragédiája" hölgy/úrnak innen üzenem, ha nem tartja szinvonalasnak kérdésem, hát ne válaszoljon rá és ne turkáljon az életemben, hogy nekem milyen problémáim vannak és milyen súlyúak azok.

A lényeg, hogy nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát, ha hazaér és itt lesz valaki, hogy ő üres kézzel jött. Más részről, meg úgy érzem megérdemli, mert mindig elfelejti. Előre szólni, hogy drágám, TUDOD, holnap lesz a névnapom...nem fogok.

2012. dec. 12. 11:23
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem a névnapodat felejtette el, hanem a keresztnevedet!
2012. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!