Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legkellemetle...

Nektek mi volt a legkellemetlenebb helyzet a szüleitekkel? Valami kínos, esetleg utólag vicces, amit nem pont a szüleiteknek kellett volna látnia-hallania-megtudnia?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nővérem ecsetelte nekem, hogy az új pasija nem egy nagyágyú, apukám pedig végighallgatta. Nővéremnek elég ciki volt, bár apukám csak annyit mondott, hogy helyes legyenek igényeid lányom :D

Aztán vége is lett a kapcsolatnak, mert ahányszor átjött a srác mi apummal vigyorogtunk, nem tudtuk megállni :D

2012. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen emlékem....

Egyszer a sors leckéztette meg őket...Mindig is olyanok voltak (a mai napig is pedig 22 éves vagyok) hogy a szex mint olyan tabu volt.

Nézték a Fabry show-t, én kb. 3 éves lehettem, s épp valami ocsmány viccet mesélt Fábry, kb én semmit nem értettem volna belőle. De mivel benyitottam a szobába, anyukám automatikusan (mivel ott ugye semmi durva nem szokott lenni) átkapcsolta a Duna Tv-re. Ott épp egy nő mesztelenül állt és azt kiáltotta:

"Na mi van? Engem ma nem akar senki megb@szni?" :D:D:D:D

2012. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem vicces viszont felettébb kínos és szánalmas volt:

Mikor édesanyám lek*rvázott, amiért 18 évesen (először) lefeküdtem a (z első) barátommal :D


Valahogy nem tudtam hova tenni a dolgot :D

2012. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as: így ismeretlenül is azt mondom, nagyon nem volt "szép" anyudtól:-( sajnálom, ilyet nem szabadna mondani:-( . az első 2-n nagyon jót nevettem! :-)
2012. dec. 13. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szexuális téma jut eszébe? :)


Én egyszer rányitottam 7-8 évesen a szüleimre, érdeklődő gyerek voltam, megérdeklődtem, hogy most ők akkor szexelnek? Nem tudtak mit mondani, mint hogy igen. Leültem hozzájuk azzal a szöveggel hogy meséljék már el még egyszer mire jó ez :D


Később, mikor megértettem mire jó öcsém 12 éves volt. Ő is levágta a helyzetet, hogy szeretkezek az akkori párommal. (konzervatív, mélyen vallásos) nagymamámékkal ebédeltünk, és a "mai fiatalok" volt a témája. Mikor az a kismajom közölte, hogy nem úgy van az, a lényeg hogy védekezni kell, én is úgy csinálom. Szegény anyukám (a menny) majdnem lefordult a székről nagymamám pillantásától :D

2012. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évvel ezelőtt történt, mikor az exem még majdnem, hogy itt lakott nálunk (tehát mindig itt volt szinte), hogy öcsémnek kellett valami, és mondta, hogy lehet az én szobámba van, de nem mert bejönni érte előző nap este, mert már nem égett a villany.. Nekem meg erre valahogy automatikusan kicsúszott a számon az a mondat a szüleim társaságában, hogy nyugi mi csak világosban csináljuk.. Mindenki röhögött, aztán még kb félévig poénkodtak rajta.. 23/L
2012. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt kínos amikor 22 évesen anyám a kukámat űrítette és talánt benne egy cotton nevű feliratos kis zacsit, füllpálcika volt benne és nekem állt, hogy mi szeretkeztünk a barátommal és hogy képzelem, ő nem nevelt kúrvát. Hiába bizonygattam, máig sem hiszi el. Egy hónap múlva veszítettem el a szüzességem, de már nem tartottam fontosnak, hogy beavassam, nem érdemelte meg. Nem lette ribanc, van egy csodás férjem, egy kislányom, de ez mindig bántani fog.
2012. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen leku.rvázott, hogy szexelsz?? Jézusom, már így is majdnem apáca voltál, nemhogy ku.rva.
2012. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

7-es:

ha anyukád kinyitott volna egy angol szótárt, megbizonyosodhatott volna felőle, hogy az óvszer angolul messziről sem cotton. arról, hogy az óvszer csomagolása merőben különbözik a vattapálcikáétól már nem is beszélve. facepalm...

2012. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!