Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mennyivel "jobb" ha...

Most mennyivel "jobb" ha utólag tudom meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sajnos utóbbi időben gondok vannak a kapcsolatunkban, próbálunk változtatni, de tegnap is összevesztünk, mert mástól kell megtudnom az igazat, és még tetőzik vele a párom, hogy előtte való héten a szemembe hazudott, szerinte "csak" azért mert nem akart vitázni, de ez így mennyivel jobb, hogy 1 hét múlva megtudom az igazat, főleg, hogy MÁSTÓL?

Nem tudok így már benne bízni, akit mindennél jobban szerettem hülyének néz.

Nem tudom mit tegyek. Mit tanácsolnátok?

Ja! Ne ajánljátok, hogy üljünk le és beszéljük meg mert millioszor elmondtam neki az érzéseimet, elmondtam, hogy változtatnunk kell, de valahogy mindig ott tartunk....



2012. nov. 27. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
attól függ miben hazudott?
2012. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarod megbeszélni, akkor csak egy megoldás van: befejezni.
2012. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hülyeségnek hangzik, de múlthéten beteg volt és 4 napig kitartott egy doboz cigi, akkor mondta, hogy azért cigizik keveset mert beteg, de közben máshol vett.

Ez apróság, de hazudott, amint írtam gondjaink vannak, de most már ez is túl sok nekem, a sok kicsi dolog kezd összegyűlni bennem.

2012. nov. 27. 10:07
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Uram Isten, ennél nagyobb gondod sose legyen.....
2012. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én már millioszor megbeszélem vele a dolgokat, megigéri, hogy változni fognak a dolgok, igen 1-2 hétig és kezdődik minden előről.

Belefáradtam, hogy csak én próbálok tenni a kapcsolatunkkért.

Nemrég vettünk házat, pár hónapon belül összeköltözünk, de én már ebben sem vagyok biztos.

2012. nov. 27. 10:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Amint írtam is ez apróság, de a ok kicsi kezd összegyűlni, de ha nem tudsz normális választ adni akkor menj máshova!!
2012. nov. 27. 10:10
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ok. Itt a normalis válasz: ha nem tetszik, szakíts vele.
2012. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, tudom, hogy nem fog tetszeni a válasz, de szépen csendben ülj le és gondolkodj el rajta.


Baromi sokszor azért jön elő a "mindenféle kis dologban is hazudik" probléma a kapcsolatban, mert te azaz a másik fél, mindenről tudni akar, mindent ellenőriz, mindenre megjegyzést tesz, szabályoz, akár szavak nélkül is, de kifejezi a nem tetszését, hisztizik, megsértődik, meg akarja változtatni a másikat.


Az meg természetesen így védekezik, kerülni akarja a konfliktust, de hülye lesz feladni azokat a szokásait dolgait, amik neki fontosak, vagy meg van róla győződve, hogy valójában rád nem igen van hatással, de te bele akarsz szólni.


Na meg úgy is van vele, hogy van nekem egy anyám, meg egy apám, felnőtt is vagyok, nincs szükségem megint egyre.

2012. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Látom te sem különbözől sok embertől, csak a problémák elől menekül, nem vagy felnőtt ahhoz, hogy felnőtt ember módjára megold!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 27. 10:13
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
ÉN??? Hat nem te írtad ezt: "Ja! Ne ajánljátok, hogy üljünk le és beszéljük meg mert millioszor elmondtam neki az érzéseimet, elmondtam, hogy változtatnunk kell, de valahogy mindig ott tartunk...." Felnőtt ember, te.... Csodálkozom, hogy meg nem hagyott el a pasid, amilyen hisztis nyifnyaff vagy.
2012. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!