Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldható lenne az átköltözés?

Megoldható lenne az átköltözés?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, anyámmal meg mamámmal élek, de kikészítenek. Ezen a héten is itthon voltam betegen, dolgoztatni ugyanúgy tudtak, de amikor kértem h hadd mehessek át haverokkal a szomszédos városba egyből jött az h "nem mert beteg vagy". Innentől már értem h apám mért hagyta ott ezt a k.rvát.-.-


Meg lehetne-e oldani, hogy átköltözzek apámhoz?

Kell-e ehhez valami eljárás, vagy csak mehetek minden további nélkül?

17/F



2012. nov. 30. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de nem lehetsz valami művelt ha lek.urvázod a saját anyád azért mert a hormonbajos tini fejednek ellentmondtak. Apádnál mit tanulnál? Hogy akkor jársz el leinni magad amikor akarsz aztán majd csövesként szaladgálsz az utcán?
2012. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem amit ide leírtál azt mutasd meg anyudnak, aki 2 nagy pofon után örömmel fogja mondani hogy menj apádhoz.

Mindenesetre a bőr lesülne a képemről ha az anyámat leqrváznám..

2012. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem, mi lehetett a dolgoztatás...

Söpörj össze és moss fel. Húúúúúúú, tényleg bele kell szakadni...

A helyedben én meghúznám magam ha ekkora tapló volnék.

Amúgy 18 éves korod alatt rendőrséggel is visszavitethetnek.

2012. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha apádnál sem azt csinálsz,amit akarsz? Mész a híd alá? Vagy hogy képzeled? Mindenki ugráljon úgy, ahogy neked kényelmes?
2012. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezek a válaszadók biztos anyuci kedvencei voltak, és soha se adtak okot arra hogy csúnyán kelljen beszélni róluk

Ejj...


Kérdező, úgytudom 18 alatt nincs apelláta mert a törvény áll feletted ilyenformában, tehát ha elmész utána mennek muterodék a rendőrségi kérvénnyel hazavisznek, 1évet bírj utána már mehetsz nem leszel köteles muterodékkal élni

De most még papírmunka meg minden sz*r beletelik egy kis időbe, és nyomos ok sincs amiért megítélnék hogy átmehess Apádhoz, de 18évesen már nem fog senki vallatni mit miért szeretnél

20/F

2012. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsonak kösz, oltásokat nem kértem.


am nem a dolgoztatás az annyi csak h azt a 2 mázsa fát egyedül elhordtam és bepakoltam a raktárba.

lehet taplózni meg ilyenek, de nem ismeritek anyámat.

annyi kaját kapok hogy ne haljak éhen (napi 2 zsömle azt kész) őmeg ott eszi a mindenféle cuccokat amihez épp kedve van.

először éljétek át a helyzetet aztán oltsatok köszi.

2012. nov. 30. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes apadnak be kell adnia egy gyermekelhelyezesre megváltoztatása kérvényt, aztán majd a biróság dönt. A véleményedet meg kérdezhetik, de nem kotelezo, elfogadni meg pláne nem. Nagy eséllyel edesanyadnal maradsz.
2012. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!