Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki a gyerekét a volt...

Van aki a gyerekét a volt szerelméről nevezte el?

Figyelt kérdés
Tehát nem a gyerek édesapja, hanem azelőtti szerelem?
2012. dec. 13. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szeretnéd?

Ha az apuka rájön,jogos lesz a veszekedés,nekem se tetszene,ha meg kérdi,hogy miért pont ez a név,akkor azt mondod neki,hogy csak....ez meg hazugság,egy párkapcsolatba meg nem fér bele.

2012. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném el a gyermekemet a volt barátomról. Szerintem a férjem hülyét is kapna... :)
2012. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dehogy :) csak az előző kérdésekbe volt olyan válasz, hogy mi a kedvenc nevük, sokan az exei nevét írták, és innen jött a kérdésem :)
2012. dec. 13. 11:53
 4/22 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik részedről még tart az a szerelem.
2012. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem. Egy esélyes név van, a Dávid, de belé 9 évesen voltam plátói módon szerelmes, még általános suliban, így ennek asszem nincs jelentősége. :) Ha akárcsak tinikori, vagy későbbi kapcsolatról van szó, akkor azok a nevek nekem tabuk.
2012. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem :)

Bár én az apjáról sem nevezném el.

2012. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Istvá, János, Tamás, Attila, nektek melyik tetszik? Én nem érezném jól magam ha úgy hívnám a gyerekem, mindig ő jútna róla eszembe, egyértelmű, hogy ott még pislákol a szerelem és akkor minek gyerek és főleg mástól?
2012. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Soha nem tennék ilyet!

Miért nem tart már az a szerelem/kapcsolat??? Ha én szakítottam vele, akkor vagy nem voltam belé igazán szerelmes, vagy nem tudtunk együtt élni, de biztosan nem pozitív emlékként élne bennem az illető, így eszem ágában sem volna róla elnevezni a gyereket.

Ha ő szakított velem annak ellenére, hogy én szívből szerettem, akkor meg annyira rosszul esne a tény, hogy ha nem is utálnám emiatt, de semmiképp nem érdemelné meg, hogy róla nevezzem el a gyerekem.

És még ha gyerekkorom óta tőle függetlenül lenne kedvenc nevem az övé, akkor sem adnám azt a gyereknek, ha már nem vele vagyok együtt. Ez eddig mind a mostani páromtól (szerelmemtől) független. De hát igen, ezek tetejébe plusz egy indok, hogy a mostani páromat sem szeretném ilyennel megbántani! Nagyon sok szép név van amiből lehet választani...

2012. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy exről nevezzem el a gyerekem. Mi megbeszéltünk a párommal,hogy a babánknak a neve csak olyan lehet ami nem szerepelt egyikünk múltjában sem!
2012. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ez elég durva véleményem szerint, szinte betegesnek gondolom.
2012. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!