Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan pitizzem magam vissza...

Hogyan pitizzem magam vissza apámhoz, ha berágott valamiért és nem ad zsebpénzt? Hogy legyen "bizonyítani"?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnék azon kívül hogy próbálok jófej lenni vele. Az talán jó ötlet lenne, ha felajánlanám hogy a vállalkozásába dolgoznék péntek délutánonként, esetleg szünetekben? Ott csak normális lenne vele mindenki.

2012. dec. 13. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtté válás egyik fontos lépése az, hogy vállaljuk a felelősséget a tetteinkért, elviseljük a következményeket, és őszintén bocsánatot kérünk.


A másik az, hogy felfogjuk, nem körülöttünk forog a világ.


A harmadik, hogy magunk szerezzük meg azt, ami kell, nem lelejmolunk másokat. Továbbá, hogy a pénz nem jár, azért meg kell dolgozni.


Amíg ennyire alap dolgokat nem értesz meg, addig gyerek vagy.

2012. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat ami nem ment át személyeskedésbe.


Egyébként beszéltem vele. Végül megkérdeztem mit vár pontosan tőlem, mondtam neki a munka dolgot, de azt mondta nem ezt akarja most, nyáron majd mehetek, úgyis át kell látnom majd a helyzetet, annak örülne. Szóval még most sem tudom pontosan mi van :) de legyek kicsit megbízhatóbb, ne bulizzak annyit. Tudta hogy a pénz miatt rinyálok :P de azt mondta azt majd anyámmal megbeszéli. Szóval lehet nyertem is, meg nem is.

2012. dec. 13. 22:35
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2013. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!