Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szép, új, különleges...

Milyen szép, új, különleges lány keresztnevet ajánlanátok nekem a Láng vezeték név mellé?

Figyelt kérdés

Eleve "vicces" a vezetéknevünk,tehát köszönöm nem szeretném ha a lányom Láng Virág lenne :D Egyébként nekünk nagyon tetszik:


-Izabella

-Míra



2012. dec. 13. 18:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
67%
Láng Noémi,Hanga,Elizabet,Emma,
2012. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%
izabella,ha a ketto kozul kell vàlasztani.èn mindenkèpp valami hosszabb nevet vàlasztanèk a rovid vezetèknèvhez.
2012. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
89%
Én az Izabellát választanám, mivel a Láng egy szótagos ezért a 3 szótagos keresztnevek hangzanak jól vele :)
2012. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
90%
Az Izabella szép. Valóban a hosszú keresztnevek illenek hozzá, legalább a 3 szótagosak. Szerintem szépen hangzanak még a Veronika, Viktória, Lívia.
2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Veronikának hívják a leendő nénikéjét. :) Egyébként első válaszolónál tetszik a Noémi is. De valami olyasmira gondoltunk amit mindenképp lehet becézni.. ebben a családban mindenkit becéznek. Ezért gondoltunk az Izabellára,illetve az Izabell-re,vagy az Elizaettre. Ez a három fajta-féle majdnem ugyan az,nagyon tetszik. Ahogyan írjátok szerintem is jobb a több szótagú. A Míra sajna túl rövid,de szerintem szép. Ha vannak még ötletek szívesen fogadom :)
2012. dec. 13. 19:02
 6/60 A kérdező kommentje:

Akit lehetett megkérdeztem. Család,munkahely,baráti kör. Idegen emberek véleményére vagyok kíváncsi. Egyébként hihetetlennek tartom milyen bunkók az emberek. Ez csak egy ártatlan kérdés,miért kell belemagyarázni nem ide illő dolgokat?!

(máshol nem merem megkérdezni,illetve aki szerint vicces az olyan is=idióta. egy ilyen kérdésben is csak a rosszat látja valaki,azzal valami nincs rendben,vagy csak nagyon szeret kötekedni.)

2012. dec. 13. 19:06
 7/60 anonim ***** válasza:
89%
Laura? Bár azt meg becézni nem lehet. Az Izabella nagyon szép, csak nehogy a suliban majd Gizizzék. (LángGizabella). Tudod, van a csúfolódós korszak, nem mindenki veszi könnyedén.
2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
47%
én biztos, hogy a Lilit adnám :)
2012. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
85%
Láng Annabell?
2012. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
38%

Izabella.

Rebeka (beka, beki, rebi~ vicces kedvű tini barátnői majd tuti ribinek hivjákt :D )

Erika (Rika-Era-Riri)

2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!