Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csináljak? Nem tudom...

Mit kéne csináljak? Nem tudom hova merre lépjek, és hogy alakitsam a dolgokat!

Figyelt kérdés

Van egy párom,akivel egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon.Minden percben veszekszünk,kiabálunk egymással nincs sex,egy kedves szó nem jön ki egyikönk szájábol sem!Néha szokott füvezni!Nagyon boldogtalan vagyok mellete,egyáltalán nem akarok már vele maradni,és ezt ö tudja is együtt élünk és nem akar elmenni,pedig tudja h nem vagyok boldog,és még változni sem akar!én még valahol szeretem,de már nem ugy ahogy kellene!

Van egy másik pasi,aki 220 km-re van töllem,rendes aranyos,és tudom hogy boldoggá tenne.de az a bibi h 12 év van közöttünk!Nem tudom mit kéne csináljak,hogy lépjek ki ebböl a kapcsolatból,és h a másikkal milegyen!A jelenlegi páromat nem akarom a másikkal megcsalni,mert nem vagyok olyan,és azt nem érdemelné meg!Meg inkább annak a hive vagyok h elöbb kilépek ebböl és aztán a másik!Meg az is bennem van h olyan fiatal vagyok,élnem kéne 20 éves vagyok!Ehelyett egész nap bent ülök a házba,soha nem visz sehova,egyáltalán nem foglalkozik az én érzéseimmel!Mindig kifogásozik h ezért nem megyünk meg azért!E az is bennem van hogy mi lessz ha elmegy,és lessz más barátnöje mi lessz!Egyszerüen nem tudomhogy mit csináljak!(És lécci,ne morogjatok le,és ne bunkoskodjatok,meg stb)elöre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 22. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először szakíts a jelenlegi barátoddal! Valószínűleg kihűltek már a párod részéről is az érzelmek. Ennek így nincs értelme. Aztán ha szakítottatok, akkor jöhet más. Azt neked kell eldöntened, hogy akkor ezzel másik pasival. Nem a 12 év korkülönbség a lényeg, hanem inkább a távolság!


Sok boldogságot! Ne félj kilépni! Ennél csak jobb lesz!

2009. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm a válaszodat!

Tudod az a baj hogy,a jelelegi párom még mindig ugy szeret ahogy régen!A másikkal az a probléma hogy messze van!És tudod ha ebböl a kapcsolatból,kitudok lépni

akkor nem akarom magam megint lekötni!lni szeretnék!

2009. aug. 22. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanúgy szeret, mint régen, akkor régen is veszekedtetek, nem foglalkozott az érzéseiddel, vágyaiddal. Akkor sem mentetek sehova.

A két fiúval való viszonyodat válaszd először szét, ne függjön az egyik a másiktól, mert esetleg csak azért mennél bele az új kapcsolatba, hogy menekülj ebből.

Te írod, hogy boldogtalan vagy a jelenlegi párod mellett, és annyi tényezőt felsorolsz, amennyi elég ahhoz, hogy nyugodtan dönts. Ha listát írnál, hogy melyek a jó dolgok, és melyek a rosszak, akkor melyik irányba lengene ki a képzeletbeli mutató? Azok alapján, amit leírsz, egyértelmű, hogyan kellene döntened. Ezt te is tudod, mégis valamiért birtokolni akarod.

Talán kellene egy kis szünet a kapcsolatba, nem szakítás, és pár nap, hét után meglátod, hogy tudsz-e nélküle élni, vagy jobban érzed magad így.

2009. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem , mivel te élni akarsz; ezért vagy ilyen bizonytalan most. Ha nem szereted már a pasid, akkor sajnos nem igazán lehet foglalkozni az ő érzéseivel, tessék szakítani! (főleg ilyen körülmények között, hogy abszolút nem vagytok1 hullámhosszon, nincs szex...) Az "új" kapcsit meg valami remény- vagy álomképnek használod, hogy segítsen "elszakadni". Ez nem rossz, de akkor abba se éld bele magad. Tedd túl magad ezen a kapcsin és irány a nagyvilág! :)

2009. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy 20 éves korra összeköltözni valakivel néha elég nagy butaság... Dehát az a lényeg, hogy még időben észhez kaptál :)

Először is az együtt élés: hogyan éltek együtt? Kinek a lakása? Vagy albérlet? Ha igen, akkor milyen arányban fizetitek a költségeket? Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ha különváltok, akkor te hová tudsz majd menni, vagy egyedül fenn tudod-e tartani a lakást. Esetleg szülőkhöz?

Mert az nyilvánvaló, ogy a szakítás a legjobb megoldás- leginkább számodra, mert gondolom neki kényelmes így...

A másik dolog, hogy azt írod, még mindig úgy szeret, mint az elején. Nos, ez vagy nem igaz, vagy akkor ezek szerint már az elején sem szeretett olyan vagy hévvel. Ha szeretne, akor minden módon igyekezne a kedvedre tenni, nem kifogásokat keresne. A füvezés nem lenne előrébbvaló, minthogy veled csináljon programokat (ha csak a pénzt nézzük).


Ha elszántad magad, akkor mondd el neki őszintén, jogy te nem vagy így boldog, és egy másmilyen, tartalmas életre vágysz. Ezt vele nem tudod (és nem is akarod?) megvalósítani, így jobbnak látod, ha különváltok.

Biztos rosszul fog neki esni, de elsősőrban a saját boldogságodat kell szem előtt tartanod, hiszen csak egy életed van és azt nem adhatod oda egy olyan embernek, aki a sajátját sem becsüli!

2009. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam sokszor,ha igazán szeretne akkor boldoggá tenne,és nem csak az ö érdekeit nézné!nagyon ritkán füvezik,kismértékben,a szüleimnél lakunk,egy nagy házban!26 éves,de én már nem tudok vele mit csinálni 3-4 hónapja arra várok h megváltozzon de semmi!Elfogom hagyni!
2009. aug. 22. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg azt gondolod hogy szeret téged, ha folyton veszekszetek, és ha egy kedves szó nem jön ki a száján? Nem hiszem. De akkor mi a bánatot keresel mellette? Én úgy vagyok, inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, úgyhogy én tuti már rég megpattantam volna. Neked is azt ajánlom.


Tudod az a baj hogy,a jelelegi párom még mindig ugy szeret ahogy régen!A másikkal az a probléma hogy messze van!És tudod ha ebböl a kapcsolatból,kitudok lépni

akkor nem akarom magam megint lekötni!lni szeretnék!

2009. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amostani pasit hagyd a fenébe! Neked jó az, hogy csak szóban szeret, tettekben nem?

A másik pasival sem jönnék ssze a helyedben. Valószínűleg sokat vetítesz belé, mert a mostani helyzetedből adódóan sokkal jobb színben tűnik fel előtted, mint a jelenlegi barátod. Ez valahol természetes, de nem azt jelenti, hogy a másik jobb lenne, csak kihangsúlyozza, hogy a mostanival milyen rossz...

Azt gondolom, hogy a legjobb lenne szakítani a jelenlegivel. Ez a kapcsolat már csak szenvedés neked, és látható, hogy a barátod nem hajlandó megváltozni.

Emellett 20 éves vagy: szerinted muszáj ennyi idősen már komoly, összeköltözős kapcsolatba belemenni? Szerintem nem. Van mégidőd erre, egyelőre szerintem ismerkedj, bulizz, ahogy te fogalmaztál: "éld ki magad"!

Neugorj egyik kapcsolatból a másikba, mert ennek ritkán van jó vége...

2009. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze a cuccát és rakd ki.Ne filózz rajta annyit,csak még nehezebb lesz.
2009. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Későn irok, de lenne hozzászolásom :)) Ha igazán szeretne, akkor megváltozna, és azon lenne, hogy boldog légy.Mi lesz ha... Nézzd azt, hogy mi a jo neked. Ha tudod, hogy van olyan ficko, aki boldoggá tenne, akkor lépj ki ebből a kapcsolatbol, és inkább a másik fickoval szorakozz.12 év, nem a kor számit. A szerelem nem ismer határokat. A párom és köztem 14 év van, és most leszek 18 éves.
2009. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!