Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anyám reakciója? így...

Normális anyám reakciója? így kell megvitatni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kaptam németből egy karót. Most jött haza, nekem esett, hogy semmirekellő vagyok, nem lesz belőlem semmi. Angolra, matekra járok különtatnárhoz, 28,000 Ft egy hónapban, betegen (pánikbetegen) dolgozik, stb...

Ott járok, hogy kiborultam, és jobb lenne, ha begyógyszerezném magamat, mert csak a baj van velem.

17l


2011. okt. 3. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nehogy azt tedd!!!!! kérd szakember segítségét..mert nem valami jó reakció..
2011. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a dolog, tanulj rendesen. Ha ez az első rossz jegyed, akkor édesanyád túlreagálta, ha más sokadik, igaza van. Tanulj.
2011. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
A gyógyszertől vagy a haláltól nem fog semmi jobb lenni, csak elmenekülsz tőle..
2011. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És igen... ha sokadszorra 1-es vagy, akkor miatta is ideje lesz tanulnod, ha az első eset, akkor ez gázos szitu :S
2011. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ilyen hülyeségeken agyalsz, ahelyett, hogy normálisan tanulnál. Aki normálisan tanul, nincs szüksége különtanárra. Tökéletesen igaza van anyukádnak.
2011. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Hát azért, van aki rendesen tanul és mégsem érti! Én is járok külön matekra mert kettesem van belőle, pedig figyelek órán, de egyszerűen NEM ÉRTEM a logikáját...Angolra is járnék, csak arra már nem futja! Szóval nem a kérdezőt kellene szidni!

Anyukádnak szerintem az esett rosszul, hogy annyi pénzt oda ad órákra és nem tudtál egy kettest össze kaparni! Szerintem ezt csak megbeszélni lehet. Az enyém is kiszokott néha akadni! :S

2011. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
basszus OKTÓBER VAN HÉÉÉ! még ezerszer kijavítod...
2011. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Anyukád betegen dolgozik, fizeti a különtanárt, te meg ahelyett hogy megtisztelnéd azzal hogy tanulsz egyest viszel haza és csodálkozol hogy kiakad? és akkor utána még te gyógyszereznéd be magad? Kezdj el tanulni mert tényleg nem lesz belőled semmi!
2011. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, nem tudok neki megfelelni... Szerintem este begyógyszerezem magam. Rohadtul elegem van mindenből.
2011. okt. 3. 17:28
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megteszed, akkor aztán végképp nem fogsz neki megfelelni....
2011. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!