Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az új párotok...

Mit tennétek, ha az új párotok volt felesége (van közös gyerekük) utálna? És a gyereken át szívatná ezért a párotokat. Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem a nőt, utál, ez elég kölcsönös, bár én sosem bántottam. Az új párommal pár hete randizgatunk, már találkoztam a kislányával, de az ex rájött, hogy ki is az "új nő" valójában. Most azzal szívatja a párom, hogy tényleg csak kéthetente láthatja a kislányt, míg eddig gyakrabban engedte, bármikor elvihette.

Látom, hogy bántja, és őrlődik közöttünk. Könnyítsem meg neki és szakítsak? vagy várjak, hogy az anya beleun (bár nem tudom).



2012. dec. 15. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Es arra mi a garancia, hogy a kovetkezo nojet nem fogja utalni?
2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Húúú, te szegény. Egy ilyen ex szerintem rosszabb mint egy rossz anyós. Az ex egy szörnyeteg, korlátolt és primitív, mert a gyermeke biztosan hiányolja az apját. Egy biztos, az a nő mindig ilyen lesz, vagy még rosszabb, míg a lánya fel nem nő. Addig nagyon keresztbe tud tenni. Esetleg ha még nem vagy szerelmes a párodba, talán könnyebb út lenne a szakítás. De ez olyan borzasztóan szomorú lenne azért hogy egy ilyen szemét nő miatt. :(
2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az előző párjánál nem csinálta. Tett ugyan megjegyzéseket rá, de nem szemétkedett a gyereken keresztül.


Még nincs az a nagy szerelem egyik részről sem, inkább kölcsönös szimpátia és vonzalom.

2012. dec. 15. 17:54
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez a nő nagyon önző. Meg kéne neki mondani, h a lányával cseszik ki a legjobban, Ő szívja, mert gondolom még kicsi. Ezt kéne belevésni az eszébe. Önző dög, én biztos tennék jogi lépéseket is az ügyben, h emiatt nem láthatom. Csak kellene bizonyíték is, hogy az ex kimondja, hogy DIREKT csinálja, attól függetlenül, h Te milyen vagy.
2012. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

10 éves a kislány.


Nem tudom, hogyan működik a gyerekelhelyezés, az apa kérheti a közös felügyeletet ha az anya nem megy bele? Mármint értem hogy kérheti, de meg is ítélik. És addig mi lenne, míg meg nem születik a döntés? (nem csak miattam, persze mi még szétmehetünk az anyától függetlenül, hisz tényleg az elején vagyunk a kapcsolatnak, de nem jó jel a későbbiekre sem, hogy ilyenek művel, ha nem tetszik neki az apa döntése)

2012. dec. 15. 17:58
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem tudok erre mit írni, csak annyit hogy a hátam közepére kívánom az ilyen besavanyodott, féltékeny nőket, akik a gyerekének árt. :/ bármit teszel sok sikert, bár a helyedben nem szakítanék.
2012. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerinte én vagyok az önző kis k. Azért utál, mert keresztbe tettem szerinte amikor az unokatestvéremmel járt. Van benne valami, ismertem régebbről a nőt, tudtam, hogy milyen, elmondtam unokatestvéremnek (ez még a házasság előtt volt)

Szóval szerintem csak vissza akarja adni, de

1. én csak elmondtam a véleményem és pár infót, nem én döntöttem (és lám igazam volt, hogy érdekes nő..)

2. nem vontam bele egy ártatlan gyereket.

2012. dec. 15. 18:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Honnan jönnek ezek a gondolatok egy nő agyába? Most komolyan, én úgy gondolom tudom a választ, de ezt a kérdező is igazán feltehetné magának.

A választ nem fogom leirni mert nincs most türelmem 6 oldanyit vitázni egy ilyen hülyeségen.


Majd megbékél, mit érdekel ez téged? Őszintén, mit vársz az elhagyástól? Megoldódik az élete? És ha lesz egy másik nője az is hagyja el? Vagy válton át a férfiakra?

Ez az annyira szeretem hogy elhagyom sztori? Menj már...


Nem mellesleg ha ezt a kérdést a régi asszony tette volna fel akkor jönnének a válaszok hogy az a szemét új át akarja formálni a gyereket ne engedd a közelébe, stb... a nők úgy tudnak kattogni a semmin hogy megfájdul az ember feje.

2012. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nézd, mint írtam eddig korábbi nőkkel nem csinálta ezt.

Nem, nem akarok mártírt játszani. Egyszerűen gondolom mindenkinek fontosabb a gyereke, mint egy pár hete ismert nő. Beszéltünk már róla, hogy ha marad ez a helyzet, lehet abba kellene hagynunk (ő mondta, de nem szakított, csak felvázolta).

2012. dec. 15. 18:04
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ő mondta akkor ez tőled független, a kérdést te úgy adtad elő hogy ez a megoldás neked jutott eszedbe.

Ez egy indok aminek a létjogosultsága több mint kérdéses. Ilyen alapon azzal is indokolhatná a szakitást hogy nem tudsz palacsintát sütni.

Mindegy mi, csak ne kelljen pacekba megmondani hogy ez egy tévedés volt.

2012. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!