Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy idegen nő felkínálkozna, ellenállnátok a kísértésnek / megcsalnátok a párotokat / szakítanátok a párotokkal, hogy ne legyen megcsalás és "kipróbálnátok" az idegen nőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tartós kapcsolatban éltek, még nincs sok tapasztalatotok a nőkkel az ágyban. Ez esetben melyik megoldást választanátok? Egyéb esetleg?


A párom azzal az indokkal szakított velem, hogy kalandokra vágyik, mert 24 éves és még csak 1 nővel volt rajtam kívül szexuális kapcsolata. Azt mondja, lehet idővel engedett volna a kísértésnek és megcsalt volna, ezért inkább szakított velem, hogy megelőzze a bajt. Ja és állítólag szeret engem...Másrészt meg többször mondta, hogy nem csalná meg a párját. Most akkor mi van? Mert nem tudok rajta kiigazodni, hogy képes lenne-e hűtlen lenni vagy sem...


2009. febr. 15. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én azért tuti nem szakítanék egy csajjal, hogy mással szexelhessek. Ha tényleg szeretem tuti nem hagyom ott egy pár dugásért. Többet ér nekem a szerelem. Igaz 24nél fiatalabb vagyok, de szerintem akkor sem fogom máshogy gondolni.
2009. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

A fiúk ezt a dumát tanulják egymástól. Csak egy hülye kifogás arra, hogy nem képes egy kapcsolat fenntartásásra és nem szeret téged igazán. Nincs ilyen dolog, nem létezik, hogy valakinek ki kell élnie magát... Én sose vágytam vad bulikra, egyéjszakás kalandokra, drogokra stb. hogy kiéljem magam, mert anélkül is teljes embernek érzem magam.

A volt barátod hülye és gyerekes, nem is való melléd.

2009. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék a helyedbe hogy elment, egy idiótával kevesebb az életedben...

17-f

2009. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ mennyire rendes az éppen lévő csajom, mennyire szeretem. Ha csak járok vele, de nem kedveljük olyan nagyon egymást meg nem túl jó a kapcsolat, akkor könyebben belevihető lennék ilyesmibe.

De elég nagy baj van ott hogyha a neten ilyet kérdezni kell.

Néha célravezető a f@szunk helyett az agyunk is használni ugyebár, ez még nem 100%osan amerika szóval hajrá!

2009. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Az előttem hozzászóló szerintem egy megsértett NŐ! Nem lehet általánosítani ebben a kérdésben, ha te nem igazodsz ki a pasidon, akkor mi hogyan adhatnánk igazán hasznos tanácsot?

Mesélek valamit, rólam szól! Az első barátnőm jött hasonló szöveggel pár alkalommal, mint a te exed. Szakítottunk is, hogy ő mással kavarhasson... Aztán mindig visszakönyörögte magát végül. Adódott egyszer, hogy egyik évfolyamtársnőm keményen rám nyomult. Rendesen zavarba is jöttem! Végül leszereltem, mert én mégis csak hű voltam csalfa barátnőmhöz. Kb. 2 héten belül szakítottunk a barátnőmmel. Addigra elintéztem, hogy a másik lánynál se legyek pályán.

Következő:

Egy másik barátnőmmel voltam. Nem volt jó a kapcsolatunk, nagyon különbözött a természetünk, sok volt a súrlódás. Sokszor viselkedett sértőn, helyette is dolgoztam, hogy jobban megbecsüljön, igyekeztem a kedvében járni, (kinyaltam a v@l@gát), ezért alacsony is volt nála az árfolyamom. (Valljuk be! A nők egy jelentős hányadának az nem jó, ha minden jó!) Tegyük hozzá, biztosan én is sokat hibáztam! Pl.: nehezen viseltem, hogy hetente egyszer fogadtuk egymást intim környezetünkbe, akkor is gyenge minőségben. Volt egy lelki jó barátom, ő lány volt, akit szerettem volna közép suliban megszerezni. Azóta beláttam a korlátaimat, nem is erőlködtem nála. Viszont amíg próbálkoztam közel kerültünk egymáshoz csak más síkon, barátok lettünk. Tudott a kapcsolatomban lévő problémákról, kielégületlenségemről, stb. és egyszer csak felajánlotta: Csaljuk meg a barátnőmet! Visszautasítottam, mert a becsületem ezt diktálta! Egy hónap múlva vidékre mentem dolgozni, hetente egyszer mentem csak haza, közben a barátnőm összeszedett egy másik pasit.


Számomra a tanulság az, hogy kihagytam két ziccert is teljesen feleslegesen! Mellesleg az aktuális barátnőmet nem bántottam volna meg, ha félre is lépek, mert nem tud meg semmit és a szememben sem változott volna semmit, ugyan úgy szerettem volna továbbra is. Csaltak már meg ki is derült, iszonyat piszok egy érzés! Még nem csaltam meg egy barátnőmet sem, de nem tudom, hogy mi lesz a következő kísértésnél!

Szóval ezért nem fogsz te itt 100%-os választ kapni! Aki ismer tudja, hogy esetemben a zord külső pillangó lelket takar! Aztán, hogy a te pasid milyen... vagy milyen irányba formálódik...


Ne foglalkozz vele, tedd túl magad rajta! Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!

2009. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Bocs! nem az előttem hozzászólóhoz intéztem az első mondatomat, hanem a 13:21-es válaszolóhoz! :)
2009. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

14:29

Ha megcsalsz valakit, azzal nem csak a másikat, hanem magadat is megcsalod.

Én saját magam miatt se tenném meg, hisz nem tudnék utána a tükörbe nézni. Jól tetted, amit tettél.

Mellesleg a Kivételben hiszek, hiszem, hogy rengetegen vannak, akik sose csalnák meg a párjukat, és hogy egyes nők is 'ki akarják élni' magukat (ez a sablonszöveg még mindig nagy hülyeség, mintahogy az ösztönnel jönni is az). Egyszerűen csak nem írom oda, hogy tisztelet a kivételnek, mert ez egyértelmű.

Ha valakibe nem vagy szerelmes, akkor meg már értelmetlen a kapcsolat:)

2009. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

20 éves lány vagyok. Véleményem szerint a férfiak és a nők (legalábbis tapasztalataim szerint) nem különböznek sokban érzelmi/szexuális téren. Hiába mondjuk, hogy a férfiakat a farkuk hajtja sokszor, rengeteg olyan tönkrement kapcsolatról tudok, ahol a nő volt a ludas. Csak valamiért annak nem adnak nagyobb hangot, mit is mondanánk? A puncijuk hajtja őket? Elég idiótán hangzik... Az érzelmeket nem tudja befolyásolni egy illetőnek a neme. A szeretet/szerelem és tisztelet ugyanazt kellene, hogy jelentse akár nőről, akár férfiról van szó. A nők is ugyanúgy megnézik a jó pasikat az utcán, még talán utána is fordulnak (bevallom, én is). A férfiak is megteszik ugyanezt szép nőkkel, és akármilyen hülyén hangzik, nem mindegyik gondol először (és lehet később sem) arra, hogy "hú de meg**sznám". S

Szóval, ezzel azt szeretném mondani, hogy a "kiélni akarás", mint indok, sem nőknél, sem férfiaknál nem hiteles. Mint már említette fentebb egy hozzászóló, nincs olyan, hogy ki akarom magam élni. Ha szeretek valakit (és tényleg szeretem, szerelemmel, nemcsak kölcsönös szimpátia és megszokás, stb.), akkor csak azt az egyet szeretem. Lehet fantáziálgatni másokról, elvégre emberek vagyunk, de ha őszinte érzések vannak, akkor a lelkiismeret megakadályozná, hogy mással lefeküdjünk. Egy olyan kapcsolatban, ahol a felek meg tudják beszélni egymással, mire van igényük (szexuális téren értem most), ott nem léphet képbe egy harmadik. Ha ellentétekbe ütköznek, pl. egyik ezt akarja, de a másik azt semmi áron nem tenné meg, annak is van megoldása. Csak keresni kell, és meg kell beszélni. Mindenre van megoldás.


Kedves kérdező! Szerintem a barátod szimplán nem érzi azt a szerelmet, lángot, mint kapcsolatotok elején. Lehet azt hiányolja, lehet már rádunt, és csak hazudta, hogy még szeret téged. Ha igazán szeretne, nem engedne a kísértésnek se most, se később, és főleg nem hagyna ott csak azért, hogy megd*gjon más csajokat. Ha ilyen balfék, akkor hagyd, hadd "élje ki magát". Te pedig keress egy olyan férfit, aki megérdemli az őszinte szerelmet. Tudom, kevesen vannak, de keress, és meglesz :)

2009. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha 24 évesen még csak 2 nővel feküdtem volna le.

Ugyan ezt tettem volna!

Nem is értem mi a francra várt eddig?! :/

2009. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó válaszoló mi a frászt keres itt? :D
2009. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!