Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy nőnek van egy gyereke, de annak az apjától elválik, talál egy új férfit, akivel összeházasodik, szül neki 2 gyereket, akkor az első gyerek megszűnik számára létezni?

Figyelt kérdés
Velem speciel ez történt. 2 éves koromban váltak el a "szüleim". Apámat azóta sem láttam (anyám szerint örüljek neki), anyám szintén nem kíváncsi rám. 18 éves koromig velük éltem (anyám és az "új család"), aztán leléceltem. Addig se és azóta se érdekli, hogy mi van velem, élek-halok-e.
2012. dec. 16. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert sosem volt anya.
2012. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

3-as:

még az abortusz sem ritkaság! :(

2012. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Már a kérdésed is arról árulkodik, hogy jók lehetnek az anyai ösztöneid, hiszen az egész "csak annyi", hogy tudd a gyerek szemével nézni önmagad.

Sajnos a magánéleti válságok sok nőnél átterhelődnek a gyerekre. Ha anyukád tudatosabb, vagy segítséget (lelkit) kap a válásakor, talán másképp alakult volna az életed.

Viszont minden rosszban van valami jó: neked annyi tapasztalatod van a mit csináljak másképp kategóriából, hogy biztosan nem rontod el a saját anyaságodat. :)

2012. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9%

Én ezért utálom nagyon ezt a mai világot. Komolyan mondom, lassan nincs olyan gyerek, akinek nem váltak el a szülei. Aztán jön az új pasi, persze rögtön új gyerek, aztán repül az is a p*csába és jön az újabb, akitől megint szülünk.

Szóba nem állnék ilyen nővel, ha férfi lennék! Felelőtlen és meggondolatlan emberek.


Egyébként nem egyedi eset a tiéd, sok gyerektől hallottam ilyet, sőt, anyától is, aki azt mondta, természetes, hogy azt szereti a legjobban, aki nem az exre emlékezteti.

2013. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!