Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki érettebbnek érzi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érettebbnek érzi magát a koránál az hogyan talál magának barátot/barátnőt? Én sokszor azt érzem h bárki akivel beszélek még nagyon gyerek hozzám képest, hiába idősebb. Más is van így ezzel? 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 01:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég...

17/F

2011. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igen. Nincs is sok barátom... Akik meg ismernek, azok még kevesebben vannak...

13/F

2011. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy érettebbnek hiszed magad, nem biztos, hogy az is vagy.
2011. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem is a barátkozással van gond, hanem csak 1-2 olyan ember van aki úgy igazán megért :D
2011. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Megvan erről a magam véleménye, többet nem írom le, mert magyarázhatom fél órán át annak, aki annak hiszi magát, hangoztatja, és mégé n vagyok a hülye, hogy meg merem cáfolni.
2011. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Panda Péter ***** válasza:
körültekintően kell akkor ismerkedni, ha nem tudod megállapítani hogy ki méltó partner neked és ki nem, akkor közel sem vagy olyan zseniális mint hiszed.
2011. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Megcáfolni... Legfeljebb hibát, azt találhatsz benne. De tudod, vannak olyan dolgok, amikben ha nem bírsz egy szinten lenni a barátokkal, akkor nem ér semmit az egész... Nem kell másokban kritikát keresni, hidd el, benned is van olyan, ami igaz, és a szemedbe is tudnák mondani, de nem teszik. Fogadd el az embereket úgy, ahogy vannak. Néha nem lehet megérteni a másik embert, pedig elvileg egy fajból származunk...

Nem méltó partner kellene, hanem olyan, akivel olyan dolgokról is tudsz beszélni, amiről mással nem. És ez nem az ego miatt van, hanem mert a másik nem érti, nem érdekli, hogy te miről beszélsz...

2011. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem megtalálja a zsák a foltját magától, pár sor beszélgetésben,sőt már a tekintetekből elválik ki mit képvisel, úgy látom. Nálam fiatalabb korosztályban nagyon éles a különbség kb, egy réteg aki a jövőképében a tvben látott ingyenélést látja, a másik táborban pár évvel ezelőtti magunkat látom akinek el kell tűrnie a többit, és van némi saját véleménnyel,gondolattal felszerelkezve. nagyon elfog válni ez a különbség a későbbiekben,csak elég aggasztó a helyzet, tényleg.

ugyanúgy kell ismerkedni de felejtősre kell venni aki sehogy sem illik bele a képbe,mert csak bosszúságot okoz. Kiszűrődnek a felszínes kapcsolatok, bár kevesebb barátot eredményez.

2011. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Aki magát érettebbnek érzi a koránál, az általában csak így érzi, de nem érettebb valójában, csak más, elszigeteltebb, válogatósabb a baráti körét illetően.

Tizenévesen én is így voltam, azt éreztem, hogy érettebb vagyok, még most is ezt mondom, de nem tudom, hogy valóban érettebb vagy csak zárkózottabb és más voltam-e.

Nem baj, majd összerendeződik minden az életedben, találsz embereket, akik megfelelnek neked.

Ne add lejjebb az igényeidet és ne akarj másokhoz hasonlítani, minden rendben van veled.

2011. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
01:20: Kérlek szépen, van egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy ő 1000x érettebb a korosztályánál, nos elmondom, hogy mit csinál ez az ismerősöm. Egyik embert kipécézte magának, és idegesítő szövegeket mondd. Oda megy elüvölti magát, hogy Csohány gec i(!), megigazítja a szemüvegét és megy tovább. Meg a másik, múltkor nyilvános wc-n pisiltem, direkt bementem egy fülkébe, bezártam, mindent ahogy kell, szó szerinte lekezdte rángatni az ajtót, mondom foglalt, átnézett a másik fülkén, és végignézte ahogy hugyoztam, aztán csodálkozott, amikor csípőn rúgtam. Ezt én így felsorolta neki, aztán csak annyi volt a válasza, hogy Tóth gec i(!), és hozzátette, 1000x érettebb vagyok nálad. Szerintem ennél többet nem kell mondanom, hogy miért kérdőjelezem meg amikor valaki hangoztatja magáról, hogy ő érettebb. Meg a másik, szerintem egy érett ember nem mondja magáról hogy az, minek? kit érdekel? nem azért fognak barátkozni vele, mert ő azt mondja magáról, hogy érett, hanem a gondolkodásmódja, stílusa stb. stb. miatt. Gondolom ennyi indok elég, hogy miért nem hiszek annak, aki azt mondja magáról, hogy ő fúh de érett ember.
2011. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!