Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyosommat hogy...

Mit tegyek? Anyosommat hogy beszéljem rá hogy változtasson?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom van 4 kutya és nem akarja leadni, peidg lehetne ezzel is sporolni. Hogy mondjam neki Nem az én házam és én kutyáim ezért nem tudom jogom nincs hozzá hogy bíráskodjak a felett ami az ővé és szereti.
2008. máj. 28. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Az övé a ház és a kutya. Milyen alapon akarod hogy változtasson? Miért kell spórolnia? Te tartod el? Vagy ott laksz nála (ingyen? pénzért?), és igazából a kutya zavar?
2008. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
sztem sincsen jogod ahhoz hogy megmond neki hogy apl adja el a kutyäit...ha szereti hidd el nem azon fog sporolni hogy eladja.te sem örülnél neki ha lenne ällatod szeretnéd aztän mondanä az anyosod...add el....milyen véleménnyel lennél rola??
2008. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!