Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 12 éves öcsémnek 16 éves...

A 12 éves öcsémnek 16 éves barátnője van! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Az öcsém általános iskolás, 6. osztályba jár, januárban lesz 13 éves. Felszedett egy lányt, aki 16 éves. Azóta nem tanul, abbahagyta a hobbiját, és nagyon későn jár haza. Az anyja tehetetlen, (apai ágon féltestvérem) az apánkat meg nem érdekli, sőt, még biztatja is a fiát, hogy ennyi idősen ő is ilyen volt... Aggódunk, hogy ha már most ilyen, akkor mi lesz később? Tudom, úgysem maradnak együtt, de lesz majd más lány. Nem érdekli semmi, ha szólunk valamiért, azt támadásnak veszi... :/
2012. dec. 19. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A kissrác 13 éves sincs, de az anyja tehetetlen.

Na itt kérdőjelezném meg az anya alkalmasságát.

Mert ha egy 17-19 évesről lenne szó, akkor azt mondom érthető, hogy egy felnőttet nehéz megregulázni. Na de egy 13 éves kis szutykot? 3 hét szobafogság, telefon, sz.gép nélkül, 2 hatalmas sallerral.

2012. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem lehet parancsolni egy 12 évesnek?

Ismerős körökbe vannak ilyen korú gyerekek de azok szót fogadnak a szülőknek, nem kell elengedni


Amúgy meg nem hiszem h ez hosszútávú lesz, 4 év az sok nagyon a lány meg fogja unni szerintem :)

2012. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 16 éves csajt láttátok is, vagy csak Öcsike henceg vele otthon?


Amúgy ha faterotok ilyen volt akkor ő is ilyen lesz. Mondjuk nagy a sansz rá, hogy Öcsike zsebpénze nem lesz túl hosszú életű egy ilyen csaj mellett... :D


Mit lehet tenni?

Van pár fura ötlet, de egyik sem hiszem, hogy tökéletes lenne.

- Öcsikét bezárni otthon (bár apád a vezető neki meg tetszik is)

- Felnyitni Öcsike szemét. Szinte lehetetlen, de azért egy próbát megér...

- Várni. Öcsike koppan egy nagyot, aztán befejezi a dolgot.

2012. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tataboy válasza:
100%
Szerintem annál rosszabb minél jobban tiltjátok! Ha tiltjátok vagy megpróbáljátok lebeszélni a lányról úgysem hagyja ott ezért,majd idővel elmúlik a szerelem,vagy ha a lány olyan majd ő mondja neki hogy tanuljon. Azért ez még neki egy új dolog az életében,ezt vegyétek figyelembe. :)
2012. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Normális 16 éves 25-30 évesekre bukik nem 12 évesekre!
2012. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

A lány beteg.

Egy 12 éves gyerek még kisfiú.

Pedofil a lány, vagy perverz.

2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

"A 12 éves öcsémnek 16 éves barátnője van! Mit tegyünk?"


Kérjétek el a receptet.. Egy év múlva ilyenkor már büszkék lennétek rá "a majdnem 14 éves öcsém egy 17 éves csajszit dönget"

2012. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Találkoztam a lánnyal, és nyalják-falják egymást... Butus lány, bukott is már...


Senki nem örül ennek.Igen, itt tényleg csak az anyja tehetne valamit, de talán nem elég határozott.

2012. dec. 20. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
A lány anyja mit szól? Én megpróbálnék vele is beszélni a mostohaanyukád helyében.
2012. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attila58ful HD válasza:
cigányok vagytokkk:)))))))))))))))????????
2012. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!