Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ahol van (sokkal) kisebb tesó...

Ahol van (sokkal) kisebb tesó ott alszik a nagy barátnője/barátja? Vagy nem "helyes"?

Figyelt kérdés
A fiaim között elég nagy a korkülönbség. 17, 11 és 4 évesek. A nagynak van egy barátnője, fél éve, azt kérik, hogy itt aludhasson. Más ilyen esetben megengedi?

2012. dec. 15. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem, akárki akármit mond nem egy motelben akarok élni.
2012. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom van saját szobája, ha felmerült a kérdés, így néha megengedném. A kicsi még kicsi, a középső már tudja hogy működik a világ. Ha tudnának együtt aludni a barátnőnél, akkor inkább az legyen többet. Nekik is kell, hogy néha együtt legyenek. Nem a szexre gondolok, azt bárhol meg lehet oldani. De azzal feküdni és kelni akit szeretsz már ebben a korban is meghatározó élmény lehet. Sőt:)
2012. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kicsit 2 évesnek láttam :) 4 évesen azért már lehet nem annyira tudatlan, de ennek ellenére engedném.
2012. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
megengedném hisz gondolom van külön szobájuk!
2012. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, van mindháromnak különszobája. És elég felvilágosultak, a kicsi is tudja már hogy mit hova teszünk :) Csak azért aggódok egy picit, mert nem tudom mennyire helyes ha azt látják, hogy "átjáróház" van. Egyszer ezzel alszik a báty, egyszer mással. Vagyis még most csak ezzel az egy kislánnyal, de lehet félév múlva már másik barátnője lesz.
2012. dec. 15. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném, persze csak akkor, ha már eleve a párkapcsolathoz elég idősnek gondolom a fiam :-), és akkor, ha előtte már megismertem a lányt volt nálunk számos alkalommal és szimpatikusnak találom (valószínűleg, ha nem az akkor is eljön az a pont, amikor megengedném..) Igazából a kisebbek, ezzel is látnak egy mintát, látják, hogy amikor már elég nagyok, akkor van barátnő és, ha az elég komoly barátnő, akkor kvázi új családtag lesz és így ott is alszik idővel. Mondjuk, ha nincs külön szoba, akkor nehezített a pálya, mert bár akkor is megoldható, hogy ott aludjon, de ahhoz a legidősebb fiadnak és a barátnőjének nagyon visszafogottnak kell lennie (azaz valóban csak együtt alszanak!+ hagyják aludni a kisebbet, nem beszélgetnek hajnalig hangosan stb.), vagy a kicsiknek olyanoknak, hogy elviselik, hogy egy éjszakára ki vannak túrva a szobájukból (ez azért konfliktushelyzet). Én anno aludtam a barátomnál egy szobában a nála 6 évvel fiatalabb húgával, bár már ő is nagykamasz volt. Az anyjuk engedte, hogy ott aludjak, de a "kis"húg nagyon bunkón viselkedett velünk, pedig nagy is volt a szoba, ráadásul annak egy külön eldugott sarkában aludtunk, és a tanulással voltunk elfoglalva, nem egymás testével. Végül annyit panaszkodott (+ hazudozott) ránk már néhány alkalom után, hogy kikerültünk a nappaliba a kutyák mellé, és a nagymamához, aki éjszaka rendszeresen ellenőrizte valóban ott vagyunk-e még a nappaliban :-). Sajnos amásik lehetőség, amivel szintén kellett, hogy éljünk, a kollégium volt, ahol én laktam, de ott meg volt két szobatársam...az egyik előzőnek igaza van a szexet bárhol meg lehet oldani, de egy romantikus, meghitt együttalvás annál sokkal többet ér és nem mindenkinek van rá lehetősége.
2012. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

azt írod, már fél éve van azzal a lánnyal, így engedném. DE! megmondanám a nagyfiúnak, hogy csak azt altassa ott, akivel komolyabban gondolkodik, azt nem engedném, hogy havonta más-más legyen ott.

Legalább legyen egy 3-4-5 hónapos kapcsolat, mielőtt ott alszik bárki is. Egyrészt így nem lesz a fiadból "olyan" pasi, vagy nehezebben, másrészt a kisebbek is megismerik a lányt, mielőtt leül velük reggelizni :)

2012. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy megengedném!! :)
2012. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Így, hogy van saját szobája, megengedném.

17 éves, nem kisgyerek már. Egy éven belül jogilag is felnőtt lesz.

2012. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!