Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknél válás után közös a...

Akiknél válás után közös a felügyelet, hogyan bírják amikor nem velük van a gyerek?

Figyelt kérdés
Egy hetet nálam vannak, egy hetet az apjuknál. Ők hamar megszokták, mi ketten jobban szenvedünk :) Először nagyon fura volt, aztán megláttam a pozitív oldalát is, van idő magamra, de már meguntam, hiányoznak, ha nincsenek itt.

2012. dec. 20. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz majd, ha felnőnek? Akkor sem lesznek veled.
2012. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem a tulajdonod, jobb az elején ebbe beletörődni. A gyerekeknek így sokkal jobb csak az számít
2012. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért az más, azt mindenki "túléli". De még most kicsik 8-10 évesek. Szerintem normális hogy hiányoznak.
2012. dec. 20. 22:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jobb nekik. Ezért is csináljuk így, nekik ugyanolyan fontosak vagyunk mindketten. Csak érdekelt mások hogyan élik meg.
2012. dec. 20. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen természetes érzés. Majd megszokod. Próbáld lekötni magad, csinálj olyanokat amit gyerek mellett nem lehet. Esetleg ha lesz egy új párod már eleve könnyebb lesz vele is találkozgatnod.
2012. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!