Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy jobb legyen...

Mit tehetnék hogy jobb legyen a helyzet az anyós jelöltemmel?

Figyelt kérdés

Párommal már 2 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást de sajnos az anyukájával nem jövök ki túl jól. Ő sem kedvel és én sem őt, sőt kezdem utálni is.

Ez engem nagyon bánt és páromat is hiszen mindkettőnket imád. A fő ok, hogy még a kapcsolatunk elején másodjára amikor találkoztunk köszöntem neki, de pont evett ezért ugy gondoltam nem megyek puszit adni, majd később, és ő erre besértődött hogy én bunkó vagyok stb és h az előző barátnője ( megcsalta) sokkal jobb volt stb.

Nincs közös témánk állandóan a növényeivel jön. én meg ahhoz nem értek...bármibe belekezdek növényekkel végződik.

Valaki volt már hasonló cipőben? ti mit tennétek? mi erre a megoldás?:/

(a Kérdést már egyszer feltettem egy másik témában de nem kaptam rá kielégítő választ)


2012. dec. 20. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy növényhatározott aztán nézd meg mi van nála, máris a kedvence leszel ha néha hozzá tudsz szólni. Egy kis olvasmány nem a világ.
2012. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Az anyóst nem választhatod meg. Nem kell puszipajtásoknak lennetek. Hagyd csak, hogy karattyoljon a növényeiről. Mondd, hogy milyen szépek a virágok, stb.
2012. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van növényhatározóm, mert fontos nekem a biológia és hát sajnos az érettségire a növények is kellenek...

tudod ez olyan mintha én beszélnék neki a prionokról vagy a tejsavas erjedésről... ő is csak nézne és pislogna

2012. dec. 20. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: eddig pont ezt csináltam :S de egy idő után már nagyon idegesítő :S
2012. dec. 20. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig azt kell csinálni. Hadd karattyoljon róla aztán kész. Ennél minden más lehetőség csak rosszabb és semmit sem segít.


Nálunk a tanulmányi osztályon volt egy vén banya, mindenkit utált, mindenki utálta őt is, és ahol lehetett keresztbe tett mindenkinek stb. Na volt az asztalán egy marha szép virág, én már hármat megöltem belőle és marhára idegesített, hogy nekem miért nem sikerül. Na megkérdeztem, karattyolt a virágairól vagy 10 percet és marhára örült, hogy valaki észrevette és szépnek találja, meg elismeri, hogy milyen szépre nevelte. Na onnantól kezdve mindig megismert és tök normális volt velem.

2012. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!