Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden anyós egyszer "tipikus"...

Minden anyós egyszer "tipikus" anyós lesz vagy csak akkor válik azzá, ha a gyereke kapcsolata komolyabbá válik? Egy nagyon aranyos, segítőkész, kedves anyósjelöltből is lehet hárpia?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt?

#anyóska
2012. dec. 17. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Bárkiből lehet hárpia.

Engem nem fogad el, mert nincsen mosolygós álarcom, ha valami nem tetszik, képtelen vagyok nyalizni.

2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom nem volt hárpia. Igyekszem én sem az lenni.

Nem szólok a fiatalok dolgába, mert miért is tenném?

Ha a gyerekem boldog mellette, akkor kutya kötelességem elfogadni a választását.

Ha nem szimpatikus, akkor sem kell kimutatnom, nem én élek vele, és ezzel a gyerekemet is megbántom.

Hárpia bárkiből lehet..De az embernek is az, nem csak anyósnak. Vannak jó anyósok is. Környezetemben is van jó pár, aki szereti, megérti a menyét.

2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon kedves, aranyos, de el tudom képzelni, hogy hárpia legyen, ha megbántanám a fiát
2012. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold tovább akkor ha neked fiad lesz akkor te is "tipikus" anyós leszel? Nem nem minden anyós hárpia.
2012. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És nem látja be, sőt tagadja. Hogy ő aztán nem olyan, de a menye az bizony, meg segíti és támogatja is.
2012. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 harleynagyi ***** válasza:
0%
serintem nem az anyosokal van a problema ha nem a menyekel ...#1 ha a ferj vagy a Barat lemondja a programot mert az Anyjanak kell segiteni vagy lattni akarja ----akor jon a szoveg "persze mert az Anyad fontosab " Ha a ferj akarja hogy az anyja a naluk legyen ----" valasz ' mindig az nyad az elso ... es ezt sorolhatnam tovabb es tovabb ...kedves menyek vagy jel;oltek talan elkellene fogadni a Anyost mert ha O nem lenne akor ferjed sem lenne .... En 4 gyerekes Anya vagyok es ha nem is vagyok el ajulva Fiam kapcsolataval soha nem avatkozok bele a problemaiba es szivesen fogadom Oket de ugyan ugy nem erdekel a menyem velemenye akor sem ha En lattogatom Oket .... Ne kritizaljatok az anyosokat mert egynapon Ti is azok lesztek vagy Aposok :-))) ami erdekes Anyost szidjatok de az apost imadjatok miert van ez ??
2012. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom egy angyal, de ehhez a párom határozott hozzáállása is szükséges volt! Természetesen, amikor először külön költözött, náluk is megvolt a féltés, és a jószándékú segíteni akarás, a páromnak kellett megszabnia, ez meddig mehet el (pl. nem jöhet át takarítani, mosni, stb.). Ekkor még egyedül élt, de meghúzta a határokat. Azt is, hogy mikor látogatja őket. Ezek után jöttem én. Egy kedves, türelmes, jóindulatú anyósom van, csupa szív, mindig örül, ha megyünk, mindig étellel vár minket, meghallgat minket, sokat kérdez, és csak kedves dolgokat mond. Kb. kéthetente vagy még ritkábban találkozunk vele, de tökéletes a kapcsolatunk. Baba még nincs, kíváncsi leszek, hogy kezeljük majd azt az új élethelyzetet. De én nem aggódom :)
2012. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Baranka ***** válasza:
100%
Hál Istennek az én anyósom nem hárpia! Pedig már 3 éve együtt vagyunk a párommal és 2 éve együtt is élünk. Persze meg van az az egészséges féltés, de ennyi. Nagyon tündéri,aranyos, segítőkész anyósom van. Nagyon jó a viszonyunk, szinte mindent meg tudunk beszélni.
2012. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

"Anyósom nem volt hárpia. Igyekszem én sem az lenni.

Nem szólok a fiatalok dolgába, mert miért is tenném? "


Tudod erre lehet azt mondani, hogy az anyósom segíthetett volna, de nem tette, inkább felélte, pedig nekünk semmink sincsen. stb.

Szóval sokféleképpen lehetsz anyós!

2012. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2. voltam.

Anyósom nekem pótolt egy "kereket", mikor autót vetünk, nekem. Igazi parasztasszony volt, a szó legjobb értelmében.

Volt, már nem él..

Ezt láttam tőle, ezért én is segítem anyagilag is a gyerekeimet, mikor tudom. De nem szólok bele.

Még most is eszembe jut, ha Túró Rudit veszek magamnak, hogy a külföldön élő lányom, vejem, mennyire örülne neki.

ott nincs ahol laknak..

Hidd el, megkeseredik ettől a gondolattól a falat.

Igaz, Anyósomtól tanultam ezt a mondást: Egy szülő mig él, adjon, mikor meghalt, hagyjon. Nem csak vagyont, (azt is!), hanem minden más jó érzést, ha visszaemlékszünk rá.

2012. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!