Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lenne az apátok,...

Ha öngyilkos lenne az apátok, utána járnátok miért tenne vagy hagynátok nyugodni a dolgot?

Figyelt kérdés

Fél éve lett öngyilkos,teljesen váratlanul ért,az előtte nap még nevettünk és egész nap együtt voltunk.


Az édesanyám nem mutatja meg a rendőrségi papírokat,annyit mond hogy annak jó aki nem tud semmit. Ők már el voltak válva évek óta,de nálunk volt a bejelentett lakcíme ezért jöttek ide a rendőrségi papírok.


Ha bemegyek a rendőrségre nekem kiadnak bármilyen papírt?Voltak szemtanúk is,az ő meghallgatásuk is megtörtént.


Megkerestem Édesapám volt lakótársát,ő hebegett habogott,belőle semmit nem tudtam kiszedni.


21/L


2012. dec. 22. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én utánajárnék
2012. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gurti válasza:
100%
Én is!!
2012. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De hol kezdjem el? A lakótársa semmit nem mond!


A rendőrség segítene nekem?

2012. dec. 22. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiadnak,mert rokona vagy..

Én utána járnék.

Fogadd őszinte részvétem!

2012. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám sem tudja, hogy miért lett az édesapja öngyilkos. Ő nem járt utána, de én nem tudom, hogy bírta ki. Én mindenképp addig mennék, amíg meg nem tudom. Először is anyukámnak mondanám őszintén, hogy szeretnéd tényleg tudni, meg jogod van hozzá, elég nagy vagy már, ha nem, akkor az illetékes rendőrség.
2012. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy utánajárnék. Nyomozhatna a rendőrség bármeddig, azt úgysem lehet kinyomozni, hogy mi ment végbe pontosan édesapád lelkében...
2012. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rendesen fel kell térképezni az életét, h kideríthesd az indítékot.

kb mint a nyomozós, helyszínelős filmekben, vagy mint a Columboban.


gondolom tippjeid azért vannak. az édesapádat viszont te ismerted, tehát mi semmi okosat nem tudunk mondani, max azt, h járj utána, ha ennyire érdekel.

2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megérdemel annyit, hogy utánajárj, és te is hogy végre megtudd a választ!
2012. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!