Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az, ha egy közeli...

Mit jelent az, ha egy közeli ismerősömről azt álmodom, hogy öngyilkos akar lenni, és én rohanok utána, hogy megakadályozzam, majd felébredek?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat lécci.
2010. nov. 26. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit érzel amikor ezt álmodod?

Aggódás,félelem..stb?


Ez is számít.


És végül az ismerősöd öngyilkos lesz vagy nem tudod mert mielőtt oda érsz,mindég fel ébredsz?

2010. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előszőr is azzal tisztában kell legyél már az elejétől, hogy az álomfejtés sosem egy garantált dolog, sőt még én sem hittem benne az elején. Viszont később olvastam ( és érdekes módon nagyon sok cikkre bukkantam ), miszerint tudományos bizonyítékok vannak rá, hogy az álmok nem csupán ezoterikus mesék, hanem valódi jelentéssel bírnak, és nem csak az agy logikátlan keverékeiből jön létre, hanem tudatalatti adatokból.


Megfogsz döbbeni, hogy sokszor mennyire közel van az álmod jelentése a jelenlegi állapotodhoz és életedhez, viszont amint mondtam az elején az is lehetséges, hogy egyáltalán nem fogod tudni hova tenni, mivel az álmok sokszor annyira tudalattiak, hogy tudatosan nem tudod őket felfogni.


~ Hogyha azt álmodod, hogy valaki öngyilkos, illetve öngyilkos akar lenni, ez kihangsúlyozza az aggodalmaidat az illető személlyel kapcsolatban.

Az álom utalhat viszont másra is: gondolkozz el, hogy milyen közös jellemzők vannak benned és az illető személyben, milyen közös jellemzőket akarnál "megsemmisíteni" saját magadban. Talán azt reméled, hogy nem vagy olyan, mint az illető személy és arra törekedsz, hogy megszabadulj ezektől a jellemvonásoktól, amiket látsz annál a személynél és amik benned is vannak.


A rohanás többféle lehet, viszont te azt írod, hogy egyedül rohansz és az a személy után.

~ Ha úgy rohansz, hogy nem tudod annyira gyorsan mozgatni a lábaidat, mint szeretnéd, akkor az önbizalomhiányra utal. Tükrözheti a REM paralízis állapotod is az álom közben, de ez már nem az álmod jelentését képezi, tehát erről ennyit.

~ Ha egyedül szaladsz az az eltökéltségedet és a céljaid iránti motivációdat tükrözi. Esélyed van rá, hogy sikeres legyél és kiemelkedj a többiek közül. Másként, ez a szaladás arra is utalhat, hogy hamarosan KIFUTSZ az idődből és hogy sietned kéne elhatározni valamit.

2010. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy e-mail címet az elérhetőségeknél:

[link]


A hölgyet is meg kérdezheted hogy ő mit mond az álmodról.

2010. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) kiegészítésként annyit, hogy az ismerős egy férfi, nagyon jó barátom, aki iránt mostanában kezdek többet érezni, mint barátság.. és felébredek, mielőtt utolérném, úgyhogy nem tudom, mi lesz vele, de nagyon aggódom, mert szeretem.
2010. nov. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!