Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 leszek nem akarok szüleimme...

15 leszek nem akarok szüleimmel élni! Van erre megoldás? Mit csináljak? Felszeretnék költözni egyik ismerősömhöz Pestre!

Figyelt kérdés

#szülő #költözés. Pest
2012. dec. 23. 21:52
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Azért nem mert Nem értenek meg! Ja meg nem akarnak elfogadni olyannak amijen vagyok! :'( Apám meg ugy kezel mintha 5 éves lennék!
2012. dec. 23. 22:56
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
És miből fogsz megélni? És mikor tanulsz meg helyesen írni?
2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

hát, a kérdésed alapján én sem gondolnálak többnek. pláne, hogy amúgy semmi különös gond nincs a szüleiddel, csak pont úgy viselkednek veled, ahogy más szülő a 15 éve lázadó, tini gyerekével.

viselkedj felnőttként, és akkor nem fog 5 évesnek tartani.

2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha az amijenen (sic!) azt érted, hogy a barátod a szerelmed, akkor teljességgel kizárt a dolog. A barátod befogadó sem lehet, ha ő sincs 18.

A szülők és gyermekeik között teljesen átlagos, megszokott, hogy nem értik meg egymást. Van, hogy kisebb dolgokban, van, hogy nagyobb jelentőségűben. Ez nem elegendő ok.

2012. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Argloss ***** válasza:
100%

Általában úgy viselkednek az emberrel ahogyan ő maga viselkedik. Szerintem 15 éveshez képest még eléggé meggondolatlan vagy, úgy tűnik a költözés következményeiben nem igazán gondolsz bele, sem abba, hogy mi lehet ebből. Ez alapján érthető, hogy miért kezelnek még nagyon gyerekként.

A kapcsolat köztetek rajtad is múlik, de nem úgy működik, hogy egyik napról a másikra olyan lehet, mint szeretnéd...

Kérdésre a válasz az, hogy elszökhetsz, de a rendőrök vissza fognak hozni. És ettől kezdve be lesz betonozva a gyermeki státuszod...

2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%
Eriggy el másik iskolába kollégiumba. Ott úgyse szól bele senki, hogy mit csinálsz, kivéve legfeljebb a tanárokat, de bizonyos kereteken belül mindent megkaphatsz amire egy veled egy idős szerencsétlennek szüksége van: kábítószerek, rossz társaság, stb.
2012. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, csak egy átlagos probléma egy átlagos 15 évestől egy átlagos családban. Inkább menj aludni. Késő van.
2012. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 ßđkan válasza:
90%

Egyetértek az előttem szólókal, a mai 14-16 éves tinédzserek, azt sem tudják jó módjukba, hogy mit csináljanak (Tisztelet a kivételnek)...

Örülj hogy fedett lakás van a fejed felett, kaja az asztalon,és azon ne csodálkozz hogy gyerekként bánnak veled mert AZ VAGY!!!!!!!

2012. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Amíg úgy viselkedsz mint egy 5 éves, addig ne várd el hogy apád másképp kezeljen. Amúgy van egy szomorú hírem, még legalább 3 évig velük kell élned, mivel tudtommal nem éheztetnek és nem vernek. És nem hiszem hogy beleegyeznének abba hogy Pestre költözz az ismerősödhöz. Amúgy engem is érdekelne hogy az ismerősöd tudja hogy hozzá akarsz költözni?
2012. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Tudja! :P
2012. dec. 24. 06:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!