Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenkinek olyan rossz...

Itt mindenkinek olyan rossz karácsonya van?

Figyelt kérdés
Bele-bele nézek a gyk-ba 1-2 kérdésre, és azt látom, hogy itt mindenkinek vacak karácsonya van. Jó, tudom, hogy ide nem jön fel az, akinek jó buli van most otthon, de nem kicsit szomorú, hogy ennyi boldogtalan ember van. Nem lehet, hogy minden csak hozzáállás kérdése? Nem lehet, hogy sokan csupán maguknak rontják el az ünnepeket? Persze tudom, hogy van olyan is, ahol igen nagy gondok vannak, én is így vagyok vele. Nálam is sok a gond. De van az évnek ez a pár napja, miért kellene szomorkodással tölteni?
2012. dec. 24. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.
2012. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akkor én kivételt képezek :D Jó, hozzánk is jön egy gonosz rokon ebédre, de most választhatom azt hogy rajta bosszankodok, vagy pedig azt hogy figyelmen kívül hagyom őt, és jókat csevegek a többi családtagommal és segítek elkészíteni a finom kajákat és feldíszítjük a fát. Ez utóbbi lesz természetesen :)))

Boldog Karit!!! :)

2012. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ahogy írod! Akinek boldognak igérkezik a karácsonya, az nem a gép előtt kotlik.


Boldog karácsonyt mindenkinek!

2012. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nálunk rossz a karácsony,idén is,anyám élettársa már most részeg,és itt dorbézol
2012. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

ez hülyeség mármint h akinek rossz lesz az a gép előttül. Én pl vonaton vagyok a párommal, utazunk haza a szüleitől,szóval...

attól mert valaki néha beül a gép elé és válaszolgat nem rossz a karácsonya.

2012. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért egy panaszkodós oldalon mindig felülreprezentált lesz az elégedetlenkedők csoportja.

Hány kérdést olvastál, aki azt írja, hogy rossz karácsonya van/lesz? 50-et?

Van nagyjából 100-200 ezer felhasználó itt. Számold ki az arányokat.

De legyen csak 50 ezer.

2012. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű azt írni, hogy csak hozzáállás kérdése, ki hogyan éli meg a karácsonyt.


Ha pl. a te szüleid üvöltöznének egymással karácsony estéjén, aztán az apád késsel kergetné a nővéredet, utána pedig a karácsonyfát egy az egyben kihajítaná az ablakon, akkor megnézném a hozzáállásodat, lenne-e még kedved a Jézuskához...


31/N

2012. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Milyen rossz?


Nyílván, akinek igazán jó karácsonya van, az nem lóg a neten és nem panaszkodik, hanem jól érzi magát a családjával - nem gondolod?

2012. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ugyeletben vannak sokan tuzoltok mentok orvosok szulesznok apolonok.Az ongyilkossagok szama az unnepek alatt megsokszorozodik sajnos.Ezeket az embereket is el kell latni.Van aki haldoklik van aki szul can akit mutenek.Karacsony de az elet megy tovabb azoknak akik ertunk szolgalatban vannak.Gondoljunk erre is.Nem tartom rossznak hogy dolgoznkm kell.Szol a karacsonyi zene es varjuk a munkat.
2012. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem. :) Szeretek gyk-zni, és épp receptet keresek azért válaszolgatok néha, de nálunk boldog ez a szép nap. :)

Mindenkinek áldott karácsonyt!

2012. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!