Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Honnan van pénzük a nőknek...

Honnan van pénzük a nőknek mellnagyobbításra? Ha egyszer ennyi rossz mindenkinek az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem tudtam máshogy megfogalmazni a kérdésem.

25 éves vagyok, 75B-s mellekkel - illetve 75B-s bal mellel, a jobb mellem gyakorlatilag nem is létezik, a fele a balnak... Nagyon komoly önértékelési gondjaim vannak emiatt (és néhány más dolog miatt) évek óta, ezért elhatároztam, hogy ha törik, ha szakad, egyszer megműttetem a melleimet.

Időközben megszületett a most 8 hónapos lányom, és bár csak 2 hétig tudtam szoptatni, de a melleim az addigi kerek formájukat is elvesztették.

Jelenleg ott tartok, hogy már a szexuális együttlétekkor sem tudok feloldódni, ciki, de szívesebben szeretkezem úgy, hogy rajtam van egy póló vagy trikó. Elegem van, hogy hiába veszek fel egy nőiesebb felsőt, olyan mintha egy farönkre húznám rá...

És mégis, akárhogy kalkulálok, gyűjtögetek, egyszerűen érzem, hogy sosem lesz annyi pénzem, amennyit lelkiismeretfurdalás nélkül mellnagyobbításra tudnék fordítani.


Mások hogyan csinálják? Ismerek olyan anyukát, akinek sosem volt munkaviszonya, csak gyest és családit kap, a férjem is alig keres meg 100.000 Ft-ot, és mégis meg tudta csináltatni... Hogyan? Miből?

Hitellel nem is próbálkozom a banknál, úgyis csak elutasítanának. Ha meg mégis elfogadnák, hát én max. havi 12-15 ezer forinttal tudnék törleszteni - cirka öt év alatt meg is lenne az összeg.


2012. júl. 12. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elgépeltem:


Ismerek olyan anyukát, akinek sosem volt munkaviszonya, csak gyest és családit kap, a FÉRJE is alig keres meg 100.000 Ft-ot, és mégis meg tudta csináltatni...

2012. júl. 12. 17:44
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
egy kolleganőm évekig gyűlytött, nem bulizott, nem vásárolgatott, hanem félretett minden hónapban Xezret.... azt hiszem 4 évig folytatta ezt az életmódot
2012. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy volt valamennyi megtakarított pénze.

én is meg szeretném csináltatni egyébként,csak fogalmam sincs,hogy fogok annyi pénzt összeszedni.

2012. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Négy ismerősömnek van műmelle. Kettő ebből jól ment férjhez, a harmadik összetáncolta rá a pénzt Olaszországban, a negyedik eladta a középkategoriás kocsiját, és abból csináltatta meg.
2012. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalkozó vagyok , jó anyagi helyzetet teremtettem.Plasztikai műtétjeim voltak ugyan de mellnagyobbítást nem csináltattam.
2012. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
sztem ez meg kamu h nincs pénzuk az embereknek!jarok speedfitnessre 50 ezer egy bérlet,2 hettel elötte be kell jelentkezni mert nincs hely!!
2012. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

van olyan klinika ahol részletre is megcsinálják. elég sokan vesznek fel erre hitelt a bankoknál, de nem kell megmondani ,hogy mire költöd ha sima személyi hitelt veszel fel.

A másik megoldás,hogy összegyűjtöd a felét és kb 500at veszel fel hitelben. ez azért talán barátibb...

2012. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem teljesen értem. Akkor te most szilikonmelleket akarsz vagy csak meg szeretnéd műttetni hogy egyformábbak és szabályosabbak legyenek?
2012. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
53%

Utálom a más pénztárcájában turkálást. "Honnan volt pénze rá....?" - ettől a hideg kiráz...nem mindegy, honnan volt neki, ha neked nincs???


Amúgy meg - tapasztalatból mondom - megműttetheted magad, de attól még nem lesz önbizalmad.

2012. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg azt nem értem ,hogy egy rossz anyagi körülmények között élő ,arról panaszkodik ,h nincs pénz ,se kaja.. De cigi azért mindig lóg a szájába.
2012. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!