Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lehet a baj velem?

Mit tegyek? Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
elég dagi voltam még nyáron (104 kg) aztán annyira szerelmes voltam egy lányba h elhatároztam h lefogyok majd 10 kg fogyás után rájöttem h a lány sosem lesz az enyém :( (több éves kapcsolata van ) de nem adtam fel és lefogytam 75 kg ra , eljárok kondizni erősődni , találtam egy másik lányt facen beszéltünk , sose akart sehova jönni aztán 1x eljött séta , aztán hazavittem kocsimmal. 2x buliba beszéltünk . Aztán nemtudtam vele közölni személyesen h mit érzek , és olyan szinten szarul voltam h suliba sem szoltam senkihez kb , és elmondtam egyik haveromnak ö pedig leirta neki és a lány megmondta h nemérdeklem , letiltott megmondta h hagyuk kész . előtte is annyit sirtam emiatt a lány miadt :( mindenem megváltoztattam öltözködés , haj , stilus , normális voltam . MIndenem megvan , kocsi , divatos cuccok , minden amire egy ilyen idős fiu vágyhat . mi a baj velem h senkinem sem tetszem ? :(((( 18 /f

2012. dec. 25. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2 dolog lehet:nem vagy helyes vagy annyira ráfeszültél erre a külsőségek dologra,hogy nem tudsz másról beszélni illetve elhanyagolod a belső fejlődést,a belső értékeket.
2012. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"MIndenem megvan , kocsi , divatos cuccok , minden amire egy ilyen idős fiu vágyhat"

A normális lányok nem ezekre vágynak. Hiába van meg mindened, ha a belső tulajdonságaid riasztják a lányokat.

2012. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elnem tudod képzelni h mennyire aranyos voltam vele , és nem csak ugy vele mindenkivel tök más ember lettem nem hanyagoltam el magam semmilyen téren :(
2012. dec. 25. 18:13
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is arra értettem , de tényleg megvan mindenem , és én hivtam öt mindenhova , tudom miket szeret oda mindenhova , de akár sétálni ,biciklizni , kutyát sétáltatni is :(
2012. dec. 25. 18:14
 5/18 A kérdező kommentje:
Irjatok még véleményeket kérlek :(
2012. dec. 25. 18:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel a lánnyal nem illettél össze.keress mást,ismerkedj,de leglőbb magadat ismerd meg.szerintem jó úton jársz.
2012. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ha már jól nézel ki, és mindened megvan, akkor lehet h nem veled van a baj :) Meg nem is tudom, sztem kedvesnek is tűnsz, főleg h ha már megváltoztál egy lány miatt, meg amit írtál magadról. Nem kell feladnod, csak mert egy lány visszautasított.
2012. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
első barátnöm lett volna sose volt még senkim tudom gáz nagyon de nem tudok vele mit csinálni :( én annyira szivesen elvittem volna pl meki , mozi , kaja , kutyasétáltatás , bicikli , bulizni , de sose jött sehova és most ez annyira rosszul érzem magam hogy ilyen vagyok főleg karácsonykor . Nem értem mi a baj velem :( . Annyira szeretném ezta lányt mint senki más :( pedig barátaim mondták h nem 10ből 10 . meg teste stb . de nekem ö 10 ből 100 .
2012. dec. 25. 18:34
 9/18 anonim válasza:

Légy önmagad és magabiztos. Ezt díjazzák a lányok. ÉS ha a kedvükért mész el olyan helyre ahova nem szeretnél amúgy azt is megbecsülik.

Szép dolog megváltozni valakiért, de eldobni teljesen önmagad nem megoldás.

Amúgy is 18 évesen ez gondolom nem a te keresetedből van, hanem szülőkéből. Szóval lehet hogy van némi egód ezzel kapcsoltban ami ellenszenves lehet.

2012. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szüleim segitenek , de én is nagyon sokat segitek a vállalkozásba , és önmagam adom nem nagyzolok sőt senkinem sem mondtam semmit soha h mim van és mennyibe került :(
2012. dec. 25. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!