Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alszik anyum folyton...

Miért alszik anyum folyton velem? Miért nem lehet megoldani a helyzetet, ha már számtalanszor át volt beszélve?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy kis magánszférám, és most, hogy fel lett újítva a ház végre lett volna nekem is egy külön szobám.

Erre anyu beköltözött hozzám, pedig nincsenek rosszban apuval. Ráadásul mamának is természetes ez a felállás, hiszen ők nyolcan laktak annó egy szobában a szülőkkel; ráadásúl a házastársak nem alszanak együtt.

Számtalanszór próbáltam szépen megbeszélni anyuval a helyzetet, de mindig az lett a vége, hogy mindenki megsértődött, és én lettem a rossz.

Mégis mit tegyek, hogy ez megoldódjon?

A költözés kizárva bizonyos okok miatt.


23/L


2012. dec. 13. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy menjen át apukádhoz. Vagy vidd át a barátodat, csak nem akar már gyertyát tartani ;)
2012. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondja
2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kezdj el minden este látványosan maszturbálni.
2012. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy megoldás van: drasztikus. Egyszerűen költöztesd át anyukádat az apukádhoz és zárd be szobádat.
2012. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki apud mellett a helye nem te melletted. De mégis mit mond,miért akar melletted aludni, nem valami pszichés oka van? Félt valamitõl, mert ez nem normális.
2012. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs barátod, statiszta is jó, ha van egy rendes fiú ismerősöd, aki bevállalja, hogy eljön és úgy tesz, mintha ott akarna aludni.
2012. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

nagyanyádék persze, hogy 8-an aludtak együtt, emrt akkro még gőzük nem volt a szexuális védekezésről és és nélkül jöttek a gyerekek, aztán aki nem búsgazdag volt, annak egy kis ház jutott, hogy aludtak volna mégis?

Azért 23 évesen nem egészséges ez az együttalvósdi. De miért nem alszik apáddal?

2012. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nincs semmi pszihés dolog a háttérben.

Egyszerűen nem tudom miért, így kényelmes nekik.

És nem veszik észre, hogy néha én is szeretnék egy kicsit egyedül lenni.

2012. dec. 13. 16:55
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Juj, ez nagyon furcsa nekem. Nem lehet hogy apukád horkol, vagy ilyesmi? Nem tudsz elfeküdni mellőle, pl kimész a napaliba aludni, ha van, vagy ilyesmi? nggem is nagyon zavarna egyébként.

22/L

2012. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Jajj szegény.. Mondjuk elsőként 23 évesen már nem vagy lány (23/L) hanem nő. Itt az ideje a szüleidnek ezt megérteni. Ha anyukád látja, hogy úgy viselkedsz, mint egy felnőtt érett nő, akinek van saját élete, akkor talán rájön, hogy már nem vagy a pici lánya. Egyébként meg légy magabiztos ha elmondod miért van szükséged egy kis magányra talán jobban megérti. Nem "szépen" kell beszélni, hanem magabiztosan és mondj olyan érveket amibe nem lehet belekötni :)
2012. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!