Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megértetni vele...

Hogy lehet megértetni vele hogy azért nem szeretnék karácsonykor átmenni mert betegek?

Figyelt kérdés
A bátyám felesége és a gyerekei bárányhimlősek. Ráadásul estére mindig magas lázuk lesz, nincsenek jól Nagyon sajnálom hogy ilyen rosszul alakult....! A bátyám erőlteti hogy menjünk át a párommal, többek közt azért mert olyan játékot vettünk a gyerekeknek amivel nagyon szeretnének játszani. Én megértem, de én+párom még nem voltunk himlősek így mindenki azt mondja hogy ne menjünk. Ráadásul december 20-án megszűnt a munkahelyünk a párommal és még azt se tudjuk hogy miből fizetjük ki a a januári lakbért. Lesznek alkalmi munkáim de ez mind gyerekfelügyelet, így ha elkapom nem mehetek dolgozni! Ezt elmondtam a bátyámnak is(ők nagyon jó anyagi helyzetbe élnek de sose segítene, otthon vannak több hete de ez anyagilag nem viseli meg őket.) Azt mondta ha nem megyek soha többé nem áll velem szóba!? Ha elmegyek és a párommal meg betegszünk és nem tudunk dolgozni akkor kilakoltatnak. Nincs senkik!

2012. dec. 25. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád kicsit sem normális így, ne menjetek tényleg, ha kidobnak az utcára és a bátyád úgysem fog segíteni akkor mit csináltok? Ezt kellene az eszébe vésni. Mondd meg a bátyádnak hogy akkor mentek ha kifizeti nektek a havi lakbért, kaját, meg a számlákat. Tudom hogy ez hülyén hangzi így de akkor talán felfogja majd hogy mivan.
2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ne menjetek át. Felnőttekkre veszélyes a bárányhimlő és ha átmentek nincs az az isten, hogy ne kapjátok el. Majd ha meggyógyulnak bepótoljátok. Érthetőek az indokaid, bátyádnak ezt meg kéne értenie...
2012. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek át, tegyétek le az ajándékot a küszöbre, aztán hívjátok fel, hogy tessék, itt van az ajándék, adjátok oda a gyerekeknek. Ha többé nem áll veled szóba az se baj, hiszen soha sem segít és nem számíthatsz rá a bajban, vagyis olyan, mintha nem is lenne. Ma megharagszik, akkor idővel majd megbékül. Ne mást nézz, csak magatokat. Azt, hogy nektek mi a jó.
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes a bátyád. A bárányhimlő felnőttként nem vicc. Ne kockáztassatok. Ha egy ilyen miatt megsértődik az őt minősíti,te ne érezd rosszul magad miatta
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rajtuk kijöttek a kiütések, akkor nem fogjátok elkapni, mert az lappangási időszakban fertőz. De ettől függetlenül én nem mennék át. Betegek,pihenjenek, gyógyuljanak.
2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen voltam bárányhimlős. Maga a pokol!!!! A fejemen és a mellkasomon majdnem 200 db himlő volt. Elkezdtük számolni, de meguntuk. Pokolian viszketett és alig bírtam mozgatni a fejemet, a hatalmasra duzzadt, fájdalmas nyirokcsomók miatt. És még lázam is volt. Tényleg nem vicc.
2012. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi is azt ajánlottuk hogy oda visszük az ajándékot, integetünk stb... De erre is azt mondta hogy nem jó. (néhány éve szerzett kb 5-6 alkalommal alkalmi munkát nekem, de ennyi volt....) Erre mondja most több év után hogy hálátlan vagyok és miért nem megyek át...? Ha egy torokgyulladás lenne még el is mennék, de a párom barátja orvos és ő is mondta hogy akár 2 hét is lehet mire kijövünk belőle...
2012. dec. 25. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád nagyon hülye,mert felnöttekre még veszélyesebb a himlő ha gyerekkorban nem kapják el... Ő ezt nem tudja?
2012. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kb 3 napja vannak igazán rosszul, szerintem még fertőz.. Holnap mennénk...
2012. dec. 25. 22:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a férfiak asszem ha felnőttként kapják el,akkor sterilek is lehetnek... Nehogy átmenjetek. Ha annyira kell a gyerekeknek az ajándék menjen át érte a bátyád,vagy küldjétek át vkinek.
2012. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!