Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a húgomnak?...

Hogyan segítsek a húgomnak? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
A testvérem nehezen tud beilleszkedni egy közösségbe. Gyerek kora óta csendes, visszahúzódó volt. Van néhány barátja de nem sok. Én is nehezen barátkoztam amikor tini voltam, de vhogy kinőttem, vagy nem tudom. A húgom nem tud érvényesülni az unokatestvéreim között. Vele soha nem beszélgetnek, próbál bekapcsolódni a beszélgetésekbe, de senki nem figyel rá. az anyánk meg mindig b@szokadja evvel, h miért nem beszélt az unokatestvérünkkel. segíteni akarok neki, de nem tudom hogyan.
2012. dec. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig anyukád komolyabban vehetné a dolgot,nem szabad erőltetni semmit.Miért pont az unokatesókkal KELL beszélgetni? -Lehet,hogy nem is jó fejek.Mi érdekli a húgodat,mi a hobbija? olyan barátokat kell találnia akikkel hasonló az érdeklődési körük.
2012. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondtad edesanyadnak, hogy nem a hugod nem akart beszelni az unokatesotokkal, hanem az unokateso emberszanba sem vette a hugodat? en azt mondom, allj az hugod melle. Minnel jobban nyomja anyud ot annal rosszabb lesz a vegeredmeny. En 38 vagyok es meg mindig vannak ilyen problemaim. pl utalok idegeneket felhivni telefonon idopontert infoert stb...es igy tovabb. Ha a barataid eljonnek hozzatok kerd meg oket, hogy kerdezzenek tole kedvesen, hogy egy kicsit megnyiljon a vilagra es legyen benne egy kis bizalom. Remelem a hugod lesz az, aki ha az unokatesoid kozott nem is kepes ervenyesulni, de az o vilaga sokkal nagyobbra fog nyilni mint anyude es egy sikeres ember lesz belole!
2012. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt legalább meg kéne tenned, hogy közlöd anyukáddal, hogy a húgod próbálkozik, csak a markánsabb, hangosabb személyiségű unokatesók le sem tojják... sajnos egy nagyon visszahúzódó ember nem fog hangadó ember lenni egyik percről a másikra, ennek be kell érnie.

Egyéblként ha nagyon zavarja húgodat a dolog, lehet, hogy érdemes lenne elmennie pszichológushoz...

2012. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a húgod? Biztosan szép lelke van,csak mivel visszahúzódó már megszokta,hogy a cserfesebb nagyhangú osztálytársak ismerősök érvényesülnek jobban,ő mellőzve érzi magát.Ez az évek előrehaladtával még fokozódhat,csak nehogy átcsapjon a dolog szorongásba.
2012. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!