Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel össze vesztünk (...

A férjemmel össze vesztünk ( én hülyeségem miatt) és nagyon fel idegesítettem, ő pedig megütötte az arcom és a lábamat! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én megbocsájtottam neki, el hiszem, hogy többet nem csinál ilyet, és ez tényleg az én baromságom miatt volt...


Hogy tudnám el felejteni?


Fizikailag nem fájt...


2012. dec. 26. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
min vesztetek össze? ha nem úgy ütött meg, hogy direktbe fájdalmat akart okozni, akkor megbocsátható sztem
2012. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

Ne gondolj rá!


De ha még egyszer előfordul akkor válj el szerintem!

2012. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Legközelebb ne idegesítsd fel nagyon. Érdekes, erről sunnyogsz, hogy mit csináltál, és mit mondtál neki. De azt elmondtad, hogy ő hogyan és hol ütött meg!

Szívesen meghallgatnám a férjet is. Lehet, hogy ő hagy el előbb téged.

2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Már férjhez is mentél?:XDDDDDDD szegény férjed, nem irigylem:DD
2012. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg beszéltük, hogy megnézünk egy filmet, nekem sokat jelentett volna hogy együtt nézzük, de ő az elment gépezni, nekem ez rosszul esett elkezdtünk vitázni, lebunkóztam, ő hangosan kezdett beszélni és mivel már éjszaka volt befogtam a száját és ő ettől nagyon ideges lett... Ennyi a történet!
2012. dec. 26. 22:33
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez elég megalázó lehetett neki,ettől én is ideges lennék.De azért megütni is gáz.
2012. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Mint két óvodás...

A kérdező volt a hibás egyértelmű.

A 2-esnek üzenem hogy ilyen miatt max a férjnek lenne oka elválni.

2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Akarki a hibas b+ nem utunk meg egy not...
2012. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

SZerintem nem a nő a hibás. Az nem úgy kezdődött, hogy ok nélkül elkezdtél vitázni, hanem ő nem tartotta be amit megbeszéltetek.

Mondjuk én nem vitáztam volna, hanem megtudunk beszélni dolgokat mielőtt elfajul, mint nálatok. De ha megvolt beszélve, akkor a férfi volt a hibás azzal, hogy elhúzott gépezni.

Ó elfelejteni nem fogod, csak megbocsájtassz, mint már meg is tetted. Ő meg kifog mindig használni téged, mert ő túlteszi magát azt meg már szépen elérte, hogy még te érzed magad rosszul dolgok miatt, amik nem is veled kezdődnek.

2012. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban,házasságban nincs olyan ok (vita) amiért jogunk lenne megütni a másikat.Szemét húzás volt a férjedtől.Az első pofon után jön a második...de persze azért is te leszel a hibás mert "kiprovokáltad". Hát elfelejteni nem fogod,az tuti.Ha lesz másik ilyen "baleset",állj a sarkadra.-Te jobbat érdemelsz.
2012. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!