Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak az én hülyesé...

Lehet, hogy csak az én hülyeségem, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés

A párom nagyon jó kiállású férfi és meglehetősen nagy sikere van a nők körében. Sok barátnője/kalandja volt már előttem és bizony azok a nők is elég jól néznek ki. Szinte majdnem mindegyik az a tipikus "abból áll a napom, hogy edzek-szolizok-kozmetikusnál/fodrásznál vagyok-vásárolok-bulizok" típus. Nem irigységből mondom, elismerem, hogy szépek (bár hogy ki köszönheti a természetnek és ki a plasztikai sebésznek/tonna sminknek azt most hagyjuk) viszont kicsit azért (na jó, nagyon) féltékeny vagyok.

Én sem vagyok csúnya, de úgy érzem mellettük nem tudok labdába rúgni. A barátnőim mondják, hogy őket valamiért mégis otthagyta és engem választott, de a kisördög akkor is motoszkál a fejemben, pláne, hogy némelyikük száját szakítás után is kétértelmű mondatok hagyják el..


2011. jún. 14. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ismerős helyzet. kicsi önbizalom. A párod hogy áll hozzád? Mert ha semmit nem veszel észre rajta azon kívül, hogy szeret, nincs miért aggódnod. És a barátnőid sem véletlenül mondták azt, amit.
2011. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a fejük üres volt...és a tied meg nem.És éppen ez imponál a párodnak. De ezt vele kell megbeszélned. Ha van valami, ami kétséggel tölt el, kérdezz rá. Ennél többet nem tehetsz. Ha nem bízol benne, akkor ez megmérgezheti a kapcsolatotokat.


Üdv!

2011. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Arra nem is gondoltál, hogy aki úgy él, mint ezek a csajok, akikkel előtted volt, azok ennyit tudnak csak? Felszínesek, amiket leírtál az a fontos, meg a designer cuccok. Esetleg csak szimplán buták. Nem azért mert adnak a külsejükre, de gondolom érted melyik típusra célzok. Lehet elege lett belőlük. Bár, ha eddig csak jó csajokkal járt, lehet hogy csak te becsülöd le magad.
2011. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis veled van a párod, tehát szépnek tart. Az meg, hogy Te nem vagy az a cicababa az nagy szerencséje!
2011. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az csak jó dolog, hogy válogathatott, s rájött, mi is kell neki. Már nem fog vágyni rájuk, mert tudja, a dekoratív csomagolás nem biztos, hogy értékes dolgot rejt.
2011. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Változz meg. Szép dolog ez a "a belső a legfontosabb" szöveg, de ez nincs így. Legalább annyira fontos a külső is.


Kezdj el edzeni, diétázni. Hordd változatosan a hajadat, sminkelj stb. Nem kell ahhoz kozmetikusnál ülni fél napig, hogy bombanő legyél.

2011. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is annak idején hasonló helyzetben voltam. Előttem a páromnak nagyon sok barátnője volt, egyik szebb mint a másik. Aztán összejött velem. Én sem vagyok/voltam csúnya, inkább olyan átlagos. Nem is értettem, hogy mit eszik rajtam. Már 15 éve együtt vagyunk. Múltkor az egyik közösségi oldalon brahiból megkerestem pár exét. Hát, meglátta őket és rendesen leesett az álla. Majd mindegyikük már férjhez ment, gyereket szült és hát, hogy szépen fogalmazzak, oda a régi szépségük. Én is változtam a szülések után, de mindenki szerint előnyömre. Vagy csak megszépít a szerelem :) :)
2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem csak arra kellesz, hogy a karrierjét végig mosogasd-végig asszisztáld, vagy egészséges, jól nevelt gyereket szülj (amire a cicababák nem hajlandók-nem klpesek), akkor nincs baj.
2012. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!