Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm 6hónapja...

Van egy barátnőm 6hónapja vagyok vele együtt, de a szüleim nem nagyon kedvelik, mert azt mondják, hogy nem nekem való, én megváltoztam a lány miatt, barátnőm elég érdekes sokat veszekedtünk, sokat idegesítettem magam rajta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon sokat vár el tőlem, csak szerelmes vagyok belé... Azt mondják belekeseredtem az életbe... Barátnőm mindent elvár tőlem nagyon sokat, de én keveset kapok, mindenért én vagyok a hibás pl: focizok és, hogy elfogom őt hanyagolni mikor kedden csütörtökön van 6tól edzésem és akkor nem találkozunk, meg vasárnap 3tól meccsem és ez őt zavarja... De mikor együtt vagyunk az nagyon jó neki is nekem is, de nem tudom néha meg azt érzem, hogy jobban érzi magát bnőivel és ezért néha őket választja helyettem ilyen is előfordult... Szüleim nem kedvelik, mert hogy én idegeskedek miatta, lehet. Mit csináljak?
2010. ápr. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne áldozd fel magad, fogadja el a barátnőd, hogy vannak korábbról származó kötelezettségeid. Egy idő után hiányozna neked is, tehát tarts ki. Míg sportolsz, addig barátnőzhet ő is.De lehet, hogy valóban jobban szereted, mint ő téged, mert a szerelmes lányok tepernek ezerrel.Ne engedd, hogy diktáljon, hanem közösen igazodjatok egymáshoz. Ha emiatt bevágja a durcit, akkor nem is szeret igazán.Csak ki akar sajátítani.
2010. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van, köszönöm!
2010. ápr. 28. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hany evesek vagytok es mennyire komoly ez a kapcsolat, de ha szeret igazan es nem arra gondol onzosegbol, hogy allandoan legyel mellette, akkor nem fog igy viselkedni. Ha nem tud orulni a focis sikereidnek vagy akarmi masnak, akkor nem szeret. Meg hazassagban sincs az ember a nap 24 orajaban a parja mellett. En tavkapcsolatban eltem sokaig a ferjemmel. O hogy birna ki, ha neked akar csak 1 hetre el kellene menned valahova? Meg fog teged unni vagy te ot, mert ez az allando egyuttlet, kotottseg igy szokott vegzodni. Szerintem az a lany ki akar sajatitani es nem kepes semmilyen kompromisszumra. Valoszinuleg nagyon feltekeny tipus is es ebbol a kapcsolatbol nem sok lesz. Valoszinuleg a szuleidnek oka van ra, hogy nem kedvelik. Beszelgess veluk errol. Ez valoszinuleg tobb, mint a rokonszenv hianya. Ha nagyon fiatal vagy es nem komoly annyira ez, szerintem kesobb meg fogod banni, ha annyira lekotod magad mar most.
2010. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egy edzést, vagy meccset se hagyj ki miatta. Ha tényleg szeret, akkor melletted kell hogy álljon és támogassa a sportolói "karrieredet". Sőt! Ha vannak barátaid, akkor nekik is szentelj időt, hiszen a barátok fontosak. Ne légy papucs, hanem határozott, és ha megkérdi, hogy "Muszáj neked mindig csak focizni, meg a haverjaiddal lógni?", akkor határozott IGEN legyen a válasz. Meg kell értenie, hogy van egy magánszférád, amit senki nem törhet át! Jah és az egy jó pont, ha jóban vagy a barátnőivel, és néha te is velük lógsz, amikor a barátnőd. Ezzel mégtöbb szál lesz köztetek. Persze te is hívd el a haverjaidhoz, meg a meccseidre.
2010. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!