Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nincs igaza, de...

Ha a párodnak nincs igaza, de még is ő van felháborodva, mit csinálnál, hogy felvilágosítsd?

Figyelt kérdés

Ha a párodnak nincs igaza, de még is ő van felháborodva, mit csinálnál, hogy felvilágosítsd???

Ha nem veszi fel a telefont sem?



2012. dec. 27. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elküldeném a pokolba!
2012. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

nehéz dió ... a személyiségével lehet gond, bár elképzelhető, hogy ha ide írna ugyanígy tenné fel a kérdést ... és akkor melyikteknek van igaza?


nem az igazság számít, hanem a nyugalom

2012. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fel van háborodva, azaz feldúlt, zaklatott. Ilyenkor hagynám lenyugodni, utána szerintem visszahívna, vagy legalábbis felvenné a telefont.

Ha mindketten megnyugodtunk, akkor lehet visszatérni a témára. Addig összeszedném a gondolataimat, hogy simán, támadás nélkül, érthetően el tudjam mondani a véleményemet és az érveimet. Persze csak akkor, ha fontos a téma. Ha nem, akkor hagynám a fenébe, nem lehet mindenben egyetérteni.

2012. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét problémát nem írtad le, úgyh csak általános dolgokat lehet sztem válaszolni. Sztem minden kapcsolatban van amiben sosem fogtok egyet érteni. Meg kell tanulni együtt élni ezzel. (ez csak az én véleményem) A barátaiddal, családoddal sem értitek meg mindenben egymást. Én biztosan nem hívogatnám, hagyd gondolkodni, ha sokszor nem reagál az megalázó neked. Várd meg amíg megnyugszik és higgadtan meg tudjátok beszélni.
2012. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám hogy lenyugodjon utána megbeszélném vele a dolgot normálisan. Én barátom sajnos ilyen időnként, ha begorombul akkor nehéz lenyugtatni őt és akkor jobb ha nem vitáznak vele, még az apja sem mer olyankor vele vitázni, mert olyankor nagyon félelmetes. Ez van sajnos a barátom ilyen, de megszoktam tőle.
2012. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát felvilágosítanám.Ha meg sehogy sem lehet elérni,akkor vagy menj el hozzá,vagy várj.
2012. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám, majd megnyugszik.
2012. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, a személyiségével nagy gondok vannak.

Igen, nem az igazság számít, hanem a nyugalom. Ez az össz elvárásom.

Tegnap küldtem Neki 40 sms-t és kettőre válaszolt, aztán felhívtam és azt mondta, hogy elege van. Aztán kikapcsolta a telefont, azóta szintén nem veszi fel.

Nem térnék vissza a témára. Lenyelem, mint mindent. De ne Ő legyen még felháborodva!!!

Megbeszélni rég nem tudunk semmit...

2012. dec. 27. 14:09
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
akkor viszont lehet, hogy váltanod kellene
2012. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rossz a helyzet, hogy nem tudtok ég beszélni semmit, nem kellene elgondolkodni a befejezésen?
2012. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!