Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok felháborodva...

Jogosan vagyok felháborodva mamám karácsonyi viselkedésén?

Figyelt kérdés
anyumnak egy halom olyan munkatársa van akik egyedül élnek vagy pedig felnőtt gyerekeik vannak és erre anyumnak kell dolgoznia 24. én nappal és ma éjjel (25.én)és ráadásul apum is éjszakás ma, és mi itt vagyunk 2 tesómmal(mindkettő fiatalabb) egyedül karácsonykor... meg mamám is itt volt egész délután fikázott minden kaját de közben zabált kihozatta húgommal a karácsonyfa alól a nagy tál szaloncukrot amiből 1et megkóstolt aztán kiköpött, és most apum visszavitte uncsimékhoz, ahogy ment munkába de annyi nincs benne hogy itt maradjon velünk ma este ha már tudja hogy egyedül leszünk,meg látta milyen szomorú lettem, amikor megtudtam hogy anyukám is megy dolgozni(én ezt eredetileg nem tudtam) ja, és semmit nem kaptunk tőle...

2012. dec. 25. 20:57
 1/6 anonim válasza:
9%
Azt kit érdekel ez az egész estimese?
2012. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek már ilyenek..

Ne háborogj, foglalkozz a két kisebb testvéreddel, nekik is biztosan hiányoznak a szülők.Sajnos Anyukád sem tehetett mást, mint elment dolgozni, Apukádnak se volt más választása. Szivesebben lettek volna veletek, biztos lehetsz benne. Mamával meg ne foglalkozz. Örültél volna ajándéknak, elhiszem, jogos is. De nem tudsz rajta változtatni,ha a szíve nem késztette maradásra, észérvekkel nem fogsz rá hatni.

Ne keseregj,boldog karácsonyt!

2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szép a mamádtól...

Az is elég gond,hogy mindké szülönek dolgoznia kell.#örüljetek,hogy van munkahelye a szüleiteknek.

Hány évesek vagytok???

Azzal meg nem kell foglalkozni,hogy kritizálta az ételt.Legfeljebb megkellett vona mondani,ha nem tetszik nem kell belöle enni.

2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én leginkább azon vagyok fennakadva, hogy idejön megtömni a hasát, utána meg elhúzza a csíkot és nem látjuk egy évig, hacsak mi nem megyünk hozzájuk. Unokatesóméknál van egy hétig, de annyi már nincs benne,hogy egy éjszakát itt maradjon, miközben finoman céloz arra, hogy tőlünk nem kapott még ajándékot. én 16, öcsém 13, húgom 4 éves
2012. dec. 25. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegények. :(

Hallgassatok együtt, testvérek karácsonyi zenét, nézzetek karácsonyi meséket, meséljetek egymásnak, beszélgessetek.

Megteremtitek a hangulatot magatoknak.

Ilyen zsörtölődős nagymama meg jobb is, ha nincs ott, csak elrontaná a kedveteket. Elhiszem, hogy rossz egyedül, de, ha összefogtok, akkor szép lehet így is!

2012. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hat en se ertem, nehany ember egyszeruen csak rohadek allat. nekem pl a munkatarsam egy gane goreny. karacsony napjan dolgoztunk, a kollegam lenyulta az egesz borravalom karacsony tisztessegere. a delelottit en ajanlottam fel neki mert tudtam h gyereke van blabla, halabol lenyulta a delutanit is. meg hoztak be nekunk sutit kedvessegbol, megkostolt egyet, ott kopte ki, meg kihajitotta a tobbi reszet meg fintorgott masnak hogy "ne egyetek mert nemjo" holott szerintem finom volt. nemtudom lehet a lopas keserusege volt a szajaban azert nem tetszett neki...

az emberek gyarlok na. neha undorodom toluk.

2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!