Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljon egy férfi, ha a...

Mit csináljon egy férfi, ha a barátnője kidobta, de szeretne hozzá hűséges maradni, a hormonjai viszont tombolnak? A maszturbálást elutasítja.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretne hűséges maradni, mert bízik benne, hogy a barátnője kibékül majd vele.
2009. aug. 25. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
mit csináljon?URALKODJON MAGÁN!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nő vagyok, de azt gondolom ha kidobott nem vagytok együtt, magyarul szingli vagy. Tehát bármit megtehetsz, nem megcsalás.


Ne haragudj, de nem értem hogyan akarsz hozzá hűséges maradni, amikor kidobott és ő valószínűleg már mással hentereg, vagy kitudja...


Ha nem akarsz senki mással kapcsolatot létesíteni, akkor marad az önkielégítés vagy az, hogy megpróbálod visszaszerezni a barátnődet. (Ha még van rá esély, mert ő nem zárta le végleg. Ehhez tudni kellene a szakítás okát....)


Én személy szerint azt mondom lépj tovább. Bár tudom nem könnyű.

2009. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha kibékül velem majd, akkor ha mással próbálkozom, akkor megcsaltam ? neki van már valakije.
2009. aug. 25. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy fáj de az istenért ébredj már fel!


Ha neki már van valakije akkor te NEM kellesz neki. Nem fog veled kibékülni.

Különben is legyen benned tartás, ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled!


Nem megcsalás, hiszen elhagyott! De ha mégis a fejedhez vágja, akkor is ő kezdte, szóval egy szava nem lehet ezek után.


Szerintem hagyd az egészet, lépj tovább. 1000 sokkal jobb nő van még nála. Ő már egyértelműen tovább lépett, hiszen összejött mással. Ha meg lesz olyan hülye, hogy őt is kidobja és megint visszakönyörgi magát hozzád akkor egy döntésképtelen hisztis liba, szerintem ne akarj olyat.


Elnézést, hogy durva voltam de szerintem nem éri meg ennyire megalázni magad.

2009. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagytok együtt, addig nem tudod megcsalni.
2009. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi voltunk így a párommal,lány vagyok,és megcsalásnak vettük az együtt nem töltött 3 hetet. Vagyis vettük volna,telefonon beszéltünk,csak külön voltunk. Párom is elutasítja a maszturbálást,hát uralkodott magán,és nem csalt meg. Visszamentem hozzá. Szóval a barátnőd szerinted jó néven venné,hogy mondjuk 2 hétre külön mentek és máris voltál mással? A másik szempont pedig,hogy ha az ember nagyon szeret valakit,akkor hetekig, hónapokig más nem kell,mert csak a szeretett nővel tud együtt lenni úgy,ezt párom mondta!
2009. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tombolnak a hormonjaid akkor nem lehet annyira szerelmes. Most a bánat miatt szexre se kellene, hogy gondolj.
2009. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!