Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ti ezt, hagynáto...

Mit gondoltok ti ezt, hagynátok szó nélkül?

Figyelt kérdés

Anyósoméknak rendes használható ajándékokat vettünk olyan dolgokat amit már rég szerettek volna ,de valamiért nem vették eddig meg.

Az én szüleim is ilyen dolgokat kaptak.

+ még mindkét szülönek vittünk tartós élelmiszert mert mi olcsobban jutunk hozzá tej,cukor, liszt ,rizs ,olaj, kávé tészták. Akkor ugy tünt ,hogy örülnek neki .

Ma felhivott anyósom szomszédja,hogy elakarják adni féláron ezeket az élemiszereket nekik. Mert ez nem ajándék mert mi olcsobban jutunk hozzá,és ezért nem igazán dolgoztunk meg.

a férjem már probált beszélni velük ,hogy ne csinálják ezért mi megdolgoztunk . Most egymásra csapták a telefont .. Persze én vagyok az árulkodos.

A férjem mondta ha pénzre van szükségük szóljanak.


2012. dec. 28. 15:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szólnék semmit, de legközelebb nem vennék nekik semmit. Ha a férjed vesz, az ő dolga.
2012. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

A tartós élelmiszereket, mint karácsonyi ajándékot adtátok?

Gondolom, hogy nem. Szóval, lehet, hogy mindenből van nekik is bőven, nem tudják hol tárolni, így olcsóbban továbbadják. A szomszéd is jól jár, meg ők is.


Ha valamit adsz valakinek, akkor az onnantól kezdve az övé, és nincs beleszólásod, hogy mit tesz vele. Szarul meg nem eshet, mert a liszt meg a cukor nem olyan személyes ajándék.

2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Én se szólnék, legközelebb kapna egy 1000 Ft-os kozmetikum ajándékcsomagot/illatos gyertyát/cserepes virágot stb... ami sztenderd ajándék. Ha ő azt többre becsüli, akkor kapjon azt....
2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, hogy mi pontosan a baj?

Hogy továbbadták, amiért ti megdolgoztatok? Hisezn pénzért adták tovább. Nektek nem mindegy, hogy ők azt megeszik, vagy eladják, és a pénzen mást vesznek?

2012. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem karácsonyra adtuk ,csak úgy vittük ,hogy ne kelljen nekik ilyenekre költeni.

Én nem szóltam 1 szót se persze igazatok van ha megkapták akkor már az ővék azt csinálnak vele amit akarnak.

A férjemet bántja ,nagyon ...

2012. dec. 28. 15:11
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Anyósék tahók. Van ez így.
2012. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

Előttem szólóknak igaza van.

Azt csinál az ajándékkal mindenki, amit akar.


Mellesleg szerintem megalázó élelmiszert kapni karácsonyra. Gondolom, nem hajléktalanok.


A tanulságot vond le.

2012. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Visszakérném, és megmondanám, hogy csak segíteni akartunk, de többé nem fog előfordulni.
2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Megalázó? miért? mint írta mást is adtak. Egyébként amit kapok nem adom tovább, főleg nem pénzért
2012. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Anyósomék anyámnak az 50. szuletésnapjára ami karácsonykor volt, élelmiszert vittek: liszt, cukor stb. Nem tudtuk hová rakni a dolgokat.
2012. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!