Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyeneket hazudnia...

Miért kell ilyeneket hazudnia a nővéremnek? Rám nézve és mindenkire olyan megalázó!

Figyelt kérdés

A Nővérem 27 éves. Van neki egy 2 éves kisfia. Az apjáról fogalma sincs ki h lehet,3 férfival is csináltatott apasági tesztet,de egyik sem a kisfiú apja. Már ez is elég nagy szégyen volt a családban,de a 2 év alatt már mindenki túljutott rajta,szeretjük a kisfiút nagyon.

3 hónapja kezdte el a nővérem terjeszteni azt a pletykát a barátoknak,ismerösöknek hogy a fia apja az én volt barátom. Eddig azért nem mondta el senkinek mert én othon laktam és nem akarta hogy megtudjam. Hazajöttem az ünnepekre és folyton belebotlok ezekbe az emberek akik letámadnak hogy a volt páromé a tesóm gyerekre. Sajnálgatnak,hogy az exem a tesómmal összefeküdt meg hasonlók,és már értik miért költöztem el otthonról egy teljesen másik városba. Az elején,még nevettem ezen a pletykán,de most már egyre jobban megalázónak érzem. Anyukám is halotta már ezt a pletykát,de nem akarta elhinni h ezt a tesóm terjeszti. Apukám-aki külön él tőlünk,azóta is megakarja keresni a volt barátom h szétverje,és az ő családjától akar gyerektartást kérni. mert milyen dolog h nővérem egyedül neveli a gyerekét.

Mindenki azt hiszi hogy azért költöztem másik városba mert menekülni akartam meg hasonlók,holott másik munka miatt mentem.

Meg a volt barátom sem összejárni nem tudott volna tesómmal míg mi együtt voltunk,mert mindig ugy találkoztunk hogy a tesóm nem volt itthon,direkt ezért,mert már akkoriban is elég r.ibancosan viselkedett tesóm,és nem egyszer lejáratta az exemet is. Meg mi azért szakítottunk,mert ő kiment amerikába dolgozni és nem akart rám várni míg befejezem a sulit. Tesóm csak utánna lett terhes miután ő kiment kb 3-4 hónapra rá. Tesóm azt állítja h a volt barátom havonta eljött hozzá amerikából és együtt voltak. Nevetséges,mikor számon kértem tőle ezt a dolgot akkor is ezt állítja.

Fogalmam sincs mivel lehetne leállítani h ne terjessze tovább ezt. Anyukámnak is mondtam h vmit találjon ki,mert elöbb utóbb a volt barátom családjának a fülébe is eljut ez...


2012. dec. 29. 17:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Apukám teljes mértékben nővéremnek hisz,anyukám tudja h ez nem igaz!

Hát képzelhetitek milyen fejet vágtam mikor elkezdtek sajnálgatni,és megérteni h miért menekültem el... meg stb...


Apám a volt barátom biztos nem találja meg.. de a családjához biztos eljutnak elöbb utóbb a hírek

2012. dec. 29. 18:28
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt írtad!

"Apukám-aki külön él tőlünk,azóta is megakarja keresni a volt barátom h szétverje,és az ő családjától akar gyerektartást kérni. mert milyen dolog h nővérem egyedül neveli a gyerekét. "

Akkor ez nem igaz??

2012. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát apukám elhiszi amit mond tesóm... meg nem tudja h volt barátom amerikában van mér évek óta
2012. dec. 29. 20:16
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Elég valószínűtlen, hogy apukád nem tud róla, hogy amerikában él, ahhoz képest, hogy az egész környezetetek erről beszél, és nővéred azt mondta apukádnak, hogy a fiú amerikából járt haza havonta... az is elég valószínűtlen, hogy ha meg akarja találni és verni, akkor ne menjen el a családjához, hogy elkérje az elérhetőségét a fiúnak. És ha elkéri, akkor meg elég valószínűtlen, hogy ne tudd felhívni. Ne is haragudj, de kezd az egész sztorid értelmetlen lenni.
2012. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Apukánk évek óta külön él tőlünk... ő nincs ennyire beavatva ezekbe a dolgokba h a volt barátom amerikába él,kik a szülei,sose mutattam be neki a barátomat se.

tesóm csak anynit mondott neki haz én exemé a gyerek.

2012. dec. 29. 21:18
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Notórius hazudozó a tesód vagy azért mert tényleg ennyire h&lye, vagy azért mert kényszeres hazudozó, ami pedig már nem feltétlen tőle függ, ebben az esetben viszont KEZELTETNIE kellene magát, mert szép lassan ez a betegség ellehetetleníti az életet. Ha szimplán csak ennyire kccsog, akkor azzal nem tudom, mit lehet csinálni, valószínűleg semmit.

Arra meg, hogy 3 apasági tesztért egyenként legalább 120 ezer forintit kifizetett, nem lehet, mit mondani.

2012. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A nővéred nagyon unatkozik és nem is egy IQ-fighter... Én úgy 3.14csánrúgnám, h elszállna, mint a győzelmi zászló!
2012. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak végül nehogy a tesód kerüljön igencsak megalázó helyzetbe, hogy ha kiderül, hogy nem a volt barátodtól van a baba.
2013. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos én visszavágnék ha már annyira idegesít.


Keresd fel a legnagyobb pletykafészket és mondd el neki, hogy a barátod már hónapok óta az államokban élt, amikor a tesód teherbe esett és nem fog havonta hazaszaladgálni, mert a repjegy oda-vissza több lenne, mint a fizuja. Angliából sem rohangálnak haza a melósok pedig az jóval közelebb van és olcsóbb is.

Megemlíteném még, hogy ha annyira biztos a dolgában minek csináltatott végig egy rakás tesztet egy rakás hapsival.


Aztán hadd égjen a nővérkéd. Egyébként meg ez az egész nagyon nem a te szégyened itt semmi sem téged minősít.


Tesónak meg elmondanám, hogy gondolkodjon mielőtt marhaságokat beszél mert már így is saját magát járatja le nem kell még rátennie egy lapáttal.


És apukát is illene felvilágosítani.

2013. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!