Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat...

Hogyan vegyem rá a páromat hogy hajlandó legyen szilveszterkor kimozdulni?

Figyelt kérdés

Én nem erőltetem a dolgot igazán csak nyomaszt hogy így szilveszter előtt minden baja van, depis lett, hisztizik meg néha rájön a síró görcs. 8 hónapja vagyunk együtt, már november közepén megmondta hogy ő szilveszterkor otthon akar maradni vagy hozzám akar jönni de közösségbe bulikba nem akar menni. Nem tudom mi ez nála pedig szeret bulizni többet is jár bulikba mint én de most valahogy nem akar kimozdulni semerre. Mondta is ha akarok menni akkor menjek de őt hagyjam békén, de én nem megyek ha ő sem mert megígértem neki hogy a szilvesztert vele akarom tölteni meg az újévet is vele akarom köszönteni. Nem tudom mi ez nála kezdek aggódni hogy van valami komoly lelki baja és idegileg összefog roppanni megint mert 1-2 éve már volt ilyen hogy bekerült az ideggyógyászatra mert depressziós lett dühkitörései voltak és elég csúnyán kikészült.

Barátnőit kérdeztem de ők sem tudják miez már 3 éve nem tudják kirángatni őt szilveszterkor. Rejtély ez számomra ötletem sincs. Mi legyen? Hogyan hassak rá hogy jól érezze magát?


2012. dec. 29. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Történt vele valami pár éve szilveszterkor?

Az a gond, hogy ha otthon is maradtok, akkor is szarul fogja érezni magát- sőt! Akkor meg még azt is elkezdi, hogy biztos szívesebben lennél másokkal, nem őt kapargatnád, milyen szar barátnő stb.

2012. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy azt akarod, hogy kimozduljon, vagy hogy jól érezze magát. Mert úgy látszik, itt a kettő üti egymást. Beszélj vele, hogy mit szeretne csinálni, és ne azt csináld, amiről csak azt hiszed, hogy jobb lenne neki.
2012. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!