Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátommal ( 2 éve vagyunk...

A barátommal ( 2 éve vagyunk együtt ) nem tudok sehová sem elmenni kirándulni, még Szilveszterkor sem, mert ő nem bulizós fajta ( na jó én sem vagyok az)? Hogy vegyem rá, hogy jó lenne egy kicsit kimozdulni itthonról?

Figyelt kérdés

A szilvesztert is mindig itthon töltjük,úgy telik el az is,mint egy átlagos nap. :( Amúgy mindig azzal jön,hogy nincs rá pénz,de lakóhelyünk környékén is vannak szép helyek,ahová el lehetne menni.

Bocsánat,ha nem jó helyre írtam ki a kérdést.


2012. jan. 2. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt mondtam, hogy nekem erre nincs szükségem. Aztán mióta szakítottunk, rájöttem, hogy van.

A szilveszterünk úgy telt, hogy 10-kor leültünk a tv elé, és hajnali 3-kor fölkeltünk. Addig egy szót se váltottunk...


Ez a nincs pénz duma csak kifogás. A sétához pl nem kell pénz. Ahhoz se kell sok, hogy néha összeüljetek a barátaitokkal. Ezt meg is mondhatod neki. Ha mégsem hajlik rá, akkor baromira lesz@rja, hogy neked ez így kényelmetlen (unalmas) és abból azt hiszem te is le tudod következtetni, hogy mennyire gondol komolyan.

2012. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha otthon ülő típus, akkor minek erölteted ezt a dolgot?

Valószínűleg kellemetlenül érzi magát az ilyen bulikon.

Ha neked ez nem jön be, minek jöttél össze vele?


Én is hasonló vagyok. Nagyon nem jön be ez a "zúzunk az éjszakában" dolog. Egy időben jártam partizni, házibulikba, stb. Aztán rájöttem, hogy erre nekem nincs szükségem. Csak társadalmi nyomásra próbáltam ilyen bulizós lenni, de nem éreztem jól magam igazán rajtuk.

Álltalában valami hallgathatatlan zene üvölt indokolatlanul nagy hangerőn. Senki sem táncol, csak néhányan lötyögnek, a többi csak ácsorog.

Sokkal jobban érzem magam, ha szűk baráti körrel megyek valahová. És ha már ott vagyunk, akkor csinálunk is valamit.

Bár gondolom, ha a barátod elvinne egy bakancsos túrára, sátrazni, szalonnát sütni. Vagy csak simán elmennétek kerékpározni a városon kívülre, húznád a szádat, hogy ez meg neked nem tetszik.

Vedd figyelembe, hogy esetleg neki mások az igényei, mint neked!

2012. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

vigyázz ezzel a gyerekkel,

akkor se lesz pénz, ha orvoshoz mennél, vagy a gyereketeknek kéne valami?

2012. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem pénz kérdése, hogy jól érezzétek magatokat. Barátokkal szilvesztereztem, pókereztünk (nem pénzben), filmeztünk, zenét hallgattunk és rengeteget beszélgettünk, egyik sem a pénzköltésről szólt. Nem költöttünk sokat piára, nem petárdáztunk, otthonról vittünk kaját, üdítőt.
2012. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért egy kapcsolat kompromisszumok nélkül nem igazán működhet. Nem úgy megy az, hogy "akkor minek jöttél össze vele, ha ezt nem tudod elfogadni?".


Ez így hülyeség. Nem megy, hogy az egyik mindent felad, a másik meg semmit. Neki is kell néha engednie. Ha kirándulni akarsz menni egy évben egyszer...nos ennyit igazán megtehet érted, főleg ha te sok mindenből leadtál az ő kedvéért.

2012. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: én sem vagyok bulizós,és nem is ez hiányzik nekem,hanem hogy ismerősökkel vagy mi ketten elmenjük valahová.
2012. jan. 3. 19:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamikor megemlítettem a barátomnak,hogy felmehetnénk Pestre,lakik ott ismerősöm de ő erre azt válaszolta,hogy ő unja a várost,sok időt töltött ott régebben.
2012. jan. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!