Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem majd rá a...

Hogyan vegyem majd rá a szüleimet, hogy elengedjenek szilveszterkor házibuliba?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a gimi legmenőbb emberei szervezik ezt a házibulit és meghívtak, nagyon szeretnék ott lenni, mivel vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek? egyszer már elvesztették a bizalmam de azóta már bizonyítottam:)
2012. dec. 2. 23:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%

mármint elvesztetted a bizalmukat. :)

én tuti nem engednélek el, de nyugi, a saját 15 éves fiamat sem fogom, pedig bízok benne, de nem 15 évesnek való az éjszakai buli.

ugyanis akkor nem tudok érte felelősséget vállalni, márpedig ez a feladatom egyelőre.

2012. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Inkább te veszítetted el a szüleid bizalmát. Amúgy szerintem hiába bizonyítottál nem fognak elengedni.
2012. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
már azóta egyébként voltam bulizni, de tudom, hogy azzal fognak jönni, hogy befogok rúgni ilyen emberek közt és nem nekem való még ez a társaság..
2012. dec. 2. 23:35
 4/29 anonim ***** válasza:
56%

15 évesen azért annyira már nem kisgyerek... egy városban lesz a buli azzal, ahol laktok?

beszéld meg velük, hogy óránként telefonálsz... nem tudom. én elengedném a gyerekemet, ha hatótávolságon belül van

2012. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
én városba lakok és ez egy faluba lesz.
2012. dec. 2. 23:44
 6/29 anonim ***** válasza:
Esetleg vesd fel nekik, hogy jöjjenek érted, amikor haza kell menned, előre megbeszélt időpontban. Ez egy kicsit szerintem dob a szavahihetőségeden :)
2012. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
minden buli után jönnek értem:D csak hát az egyik buli után részegen vitt apám haza, na itt vesztettem el a bizalmát, de azóta eltelt 2hónap és elengedett ismét bulizni, egy kortyot nem ittam:)
2012. dec. 2. 23:48
 8/29 anonim ***** válasza:

Vigyenek el és hozzanak vissza, és a kettő között a lakásban kell legyél, ennyi.:)

Ez biztosan oké.:)

2012. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Biztos ott is lesz felnőtt, beszélje meg avval a felnőttel, hogy ne ihassatok. A többi gyereknek is tilos alkoholt adni, törvényellenes. Elég nagy visszaélés ez azoktól, akik adtak nektek alkoholt 2 hónapja, le is csukhatnák őket.
2012. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

én csak úgy engednélek el, ha én viszlek oda és én is hozlak haza. Emellett félidőben küldened kell minimum egy sms-t, hogy jól vagy, minden rendben!

Körülbelül 2-3 ig maradhatnál és utána haza. :)

2012. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!