Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki úgy, hogy a...

Volt már valaki úgy, hogy a saját gyerekében látja azt az embertípust, akit amúgy ki nem állhat? Tovább.

Figyelt kérdés

Szégyelem magam,hogy a saját Fiamról írok ide!43F vagyok,Fiam 19 és fél,egyedül nevelem 13 éve.Nem vagyok szívtelen,se beteg,egy aktív

,adózó,komoly munkát végző,tiszta,kultúrált normális ember vagyok.Fiammal mindig próbáltam foglalkozni,de Ő sosem hagyta magát,kisebb korában se volt semmi,amiben egyeztünk volna.Mára,az én jelzőm szerint,a következő típus: "linkg.ci"

Nem tudom mi van vele,rosszat nem lát,de Ő bukdácsol,még mindig tanuló a tökömtudja már hányadik suliban.Örökké elalszik,mindenhonnan elkésik.Mindent elhagy,széthagy maga után,ruhái,cuccai kifordítva leb.szva szerteszét.Nem tanul,csak a néger repperek érdeklik,nem segít semmit otthon,eszébe nem jut semmit csinálni,csak mindig:Apa kéne mosni,meg kéne kaja,meg ez,meg az,de Ő semmit nem tesz semmiért,csak lóg,alszik,meg fogyaszt mindent.Kapucniban,begörnyedve áll,és kinlódik,meg nyavajog állandóan.Próbáltam már magammal vinni dolgozni,de képtelen időre odaérni bárhová,semmi értelme az egésznek.

Ha néha talán valamit csinál,akkor is egyből a k.rva anyád,sz.r,ba.dmeg,és mindent csak elront.Napi szinten halmozza fel számomra a gondot,fizetni,és csinálnivalót,de Őszerinte én nem vagyok elég laza,ezért egy szánalmas embernek hív.

Bocs Mindenkitől,hogy kipanaszkodtam magam,sosem gondoltam,hogy egyszer így fogok érezni.Sajnos az utóbbi hetekben már izzadok az idegtől,ha egy szobában kell vele lenni.Megjegyzem,hogy nem csak konkrétan a Fiam miatt,hanem ezt az embertípust ki nem állhatom.

Próbálok megoldást találni a dologra,de nem tudok.Úgy érzem,nemsokára külön kellene élnünk,mert még akkor megmaradhat valami normál viszony,egyébként kinyírnánk egymást.Vélemény?



2012. dec. 30. 15:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
57%
Pár év, és ki fogja ezt nőni. Öcsém is ilyen volt néhány éve, most már kezd normálissá válni huszon egynéhány évesen. Addig meg muszáj kibírni, mégiscsak a gyereked
2012. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
40%

A véleményem az, hogy magadra mutogass. A majomszeretet, és a nagy liberális nevelés ide vezetett.


Előszőr is: így ahogy beszél-ezt tőled látta-mikor még apró volt, akkor most mit csodálkozol, hogy mint egy utsó paraszt kocsis beszél?


De sorolhatnám....

2012. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Ultimátum. Ha nem tanul vagy nem megy el dolgozni, akkor takarodó van a háztól! Aki nem dolgozik, ne is egyék! Az ilyen link emberekkel nem lehet máshogy szót érteni.
2012. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
36%

2+


Most akarod nevelni?


Örülj neki, hogy nem kábszerezik, mert már csak egy hajszál választja el tőle..és a gyereked magányos, és csak teng-leng..mint egy zombi.Kedves apuka.

2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
54%
De hiszen te nevelted... Persze egyedül, ami nagyon nehéz lehetett. Igen, talán a külön költözés kicsit gatyába rázná. De ha idén végez a sulival, akkor várj még tanév végéig.
2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
85%
"anyuka" merre található?
2012. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
38%
Csodálkozom, hogy nem volt egyetlen nőnemű lény a környezetedbe, aki kicsit felébresztett volna téged, amikor ez a folyamat a gyereknél elindult.
2012. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
46%
Kivágnám otthonról, mint macskát szarni.
2012. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
42%

8


Nem nem. Nem a gyerek tehet erről, hanem a felnőtt, aki ilyen gyereket "nevelt". A felnőtt, akinek volt lehetősége embert faragni a gyerekből. Nem a gyerek tehet erről, hanem mindig a felnőtt.

2012. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
27%
punci kell neki
2012. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!