Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gyakran elni sincs...

Nagyon gyakran elni sincs kedvem . Nem latom az elet ertelmet 16 eves lany vagyok . De ugy erzem nem szeret senki engem. Nem talalom a helyemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Elet.ongyilkos
2012. dec. 30. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nézz kevesebb twilight-ot.
2012. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Az a jobbik eset,mikor senki nem szeret, de mikor te szeretsz valakit,nap mint nap látod, és Ő nem szeret, na az tényleg sz@r.
2012. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
A problémád kb. olyan, mintha egy 13 éves mondaná, hogy szerelmi bánata van. Két atyai pofon hiányzik, hogy helyre rázódj.
2012. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Még 2 évet tanulsz, elmész dolgozni, kifogsz egy jó férjet, családot alapítotok, és boldogan éltek, míg az Orbánkormány hagyja.
2012. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg az iskolai pszichológust.
2012. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ennyi idősen ez normális, nyugi! identitáskeresés, az élet értelmének a keresése, ez már csak így van.


az útkeresésnek is megvannak a szépségei. rengeteg jó dolog áll még előtted, úgy 60-70 évnyi adag :)

2012. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo tanulo vok.2.nyelvizsgam van 10 dikeskent.es orvosira keszulok .vannak celjaim.csak pont a ket,unnep kozott kapott az egyik.szerettem agyverzest es ilyenkor nem tom miert elek en:)
2012. dec. 30. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért élsz? Hogy legjobb tudásod szerint végigjárd az utadat. Céljaid vannak, teszel is értük, erre kell koncentrálni. Az agyvérzést szenvedő ember életútjához ez hozzátartozik, de az rád annyiban tartozik, hogy együtt érzel vele. Kiborulni miatta nem vezet sehova. Nem segít a betegnek és téged sem visz előre. Remélem a kérdés kiírása óta eltelt idő segített és már nincsenek szomorú gondolataid.

Nem kell véresen komolyan venni mindent. Bár nem tudom milyen orvosnak készülsz, de ha betegek között leszel, magadat teszed tönkre, ha felveszed mindenki búját-baját.

Együtt érző magatartás és segíteni vágyás, az orvostudomány korlátok közötti lehetőségeit felhasználva legjobb tudásod szerint, szerintem ennyit kell tenned. A saját életedben pedig mindig lesznek hullámvölgyek, ezeket legjobb kicsit objektívabban szemlélni, könnyebben megtalálod a megoldást. Kitartást mindehhez.

2016. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 év alatt nem sikerült túllépni? Csak hogy most kiemelted???
2016. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sikerült mára a 2. évemet végeztem el az orvosi egyetemen pécsen ,onkológus szeretnék lenni , sajnos túl empatikus , érzékeny ember vagyok .
2016. aug. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!