Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság ha nem...

Szerintetek bunkóság ha nem adom át egy idősebb nőnek a helyemet a buszon, amikor rajtam kívül SENKI sincsen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mért áll meg melletted a nyanya és néz erősen a szemedbe hogy ad át a helyedet? és mért kérdez rá, hogy fáradt vagy-e? :D enyhe célzásnak :D mással is volt már ilyen?
2009. dec. 21. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? :D Ha tök üres a busz akkor letud ülni bárhova.. Velem amúgy már volt olyan, hogy leültem és felszállt egy öreg néni, de volt még vagy 6 üres szék, de ő bakker beállt elém és csak bámult ilyen lenéző fejjel meg motyogott magában, hogy milyen bunkó ez a mai fiatalság... de ott volt mellettem még több hely, előttem is mindenhol és nem tudott volna ám odaülni.. neeeem, neki pont az kellett ahol én ültem. Aztán fogtam magam meguntam és átültem máshova, a nő meg leült a helyemre :D Amúgy ezt most nem tudom miért írtam le XD Talán csak azért, mert rafkósak ezek az öregek, szóval jó lesz vigyázni velük :D
2009. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az :D Na jó, túloztam voltak még rajtam kívül 3-an. :D:D:D de szerintem ez elenyésző mennyiség így is. Lehet hogy már csak így tudnak valamicske tisztelet félét kicsikarni az emberekből. Ki tudja...
2009. dec. 21. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk múltkor az volt, hogy egy nagyobb termetű idősebb féle (60-65 lehetett) nő a kutyájával várta a liftet, én meg biciklivel voltam (lent is van tároló, de mióta ellopták az előző biciklim, a fenti tárolóba viszem).

Száll be a liftet, még fogja is az ajtót, hogy odaérjek, aztán szállnék be, ő meg mondja hogy "hát nem nagyon örülök neki". Erre megkérdeztem hogy "minek?". Erre meg csak rázta a fejét.

Hát istenem, ő nem örül neki? Én nem örülök neki, hogy a szomszédok, mert csak azoknak van kulcsuk a tárolóhoz, valamelyik ellopja a biciklim. Ezért viszem fel. Egyébként meg annak sem örülök, hogy ekkora a termete. Nem miattam és a biciklim miatt nem fértünk volna el a liftben (egyébként simán befértünk volna), hanem max az ő termete miatt. Nah és ő nem örül?

2009. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha tele van a busz én akkor sem adom át. Bár nem is merik megkérdezni.
2009. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyátalán nem az. Ugyanis, ha nem ingyen utazol neked jogod van ott ülni. Ha szól, hogy fáj a lába vagy bármi. Fogd a bérleted és mutasd meg neki, hogy te nem ingyen utazol ott, ellentétben vele, aki a kora miatt már ingyen utazhat és "megy a Jolikához teázni" :)
2009. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állj fel, engedd oda, te meg ülj át máshova, hagy örüjjön. :D
2009. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mobol1 válasza:

ha egyedül utazol a buszon akkor nincs fent senki más! ha már ketten utaztok akkor lehet ott az idősebb nő!

de ha pont oda akar ülni ahol Te ülsz akkor ültesd az öledbe! :D

2009. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D azt bírom, hogy szegény öregek, jajjajj, fáj a lábuk, adjuk át a helyünket.. stb. de azért ennek ellenére amikor jön a busz, a fiatalokat megszégyenítő tempóban képesek futni, hogy elérjék. :D amúgy a kérdésre válaszolva: NEM gáz, csak körül kellett volna néznie.
2009. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!